En Yeniler

Nöbetçi Noter Sorgulama Sitesi

Merhaba arkadaşlar sizlere tanıtacağım web sitesi Türkiye'nin yeni bir uygulama nöbetçi noter sorgulama sitesi bu nöbetçi noter bulma sitesi tüm Türkiye'ye sorgulama hizmeti vermeye hazırlanıyor. Web site kurucularının tasarımı ve içeriği ile ilgili kısa bir diyalog kurduk ve sistemlerin şu anda hazırlandığını bildirerek e-devlet nöbetçi noter sorgulama sistemi olacağına değindi devlet görevlilerinde kısa sürede  edevlet nöbetçi noter sorgulama sistemini internet hizmeti olacak sunacaktır diye düşünüyorum dedi. Bize de mantıklı geldi çünkü e-devlet üzerinden bir çok işlem yapılıyor insanlar mobil uygulama üzerinden kolayca burada nöbetçi noter sorgulayabilir.

Nöbetçi noter uygulama sisteminin ne gibi faydası olacak acaba ?
Türkiye'de bir çok vatandaş genellikle aracını hafta sonu satmak istiyor ama istese de satamıyor çünkü hafta sonları noterler kapalı olduğu için aracın satışı gerçekleşmiyordu.
Ama şimdi Nöbetçi noter sistemi bu sorunu ortadan kaldırıyor. Artık vatandaş aracını hafta sonu 1 gibi kısa bir süre içersin de satabilecek. 

http://www.nobetcinoter.tk nöbetçi noter sorgulama sitesine başarılar dileriz.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü