-->

En Yeniler

Cuma Günü İçin Güzel Sözler

Cuma Günü İçin Güzel Sözler

Her hafta Cuma günleri müslümanlar tarafından dualar ve ibadetler ile geçiriliyor. Bu hafta da Cuma mesajları ile sevdiklerinizi veya büyüklerinizi mutlu etmek için bu başlık altından bir mesaj seçebilirsiniz. 11 ayın sultanı Ramazan'ın da gelmesiyle daha ayrı bir anlam kazanan bugüne özel resimli Cuma mesajları ve sözlerini okuyucularımız için derledik. 2017 Cuma mesajlarını kolaylıkla indirerek Whatsapp veya SMS aracılığı ile paylaşabilirsiniz...

Cuma Günü İçin Güzel Sözler
Her vakit bir degildir, Her yerin hatirasi ayni degildir. Cuma günü biz müslümanlar için ayricalikli. Cuma, günlerin en hayirlisi...

''Cuma,fakirlerin Haccıdır ve müminlerin,gök ehlinin bayramıdır,Cennete de bayram günüdür,Günlerin en iyisi en şereflisi Cuma dır'' 

''Cuma günü,iyiliklerin hazinesidir ve güzel şeylerin menbaıdır''

Bugün bayram olsun. Hüzünler dönüşsün sevince Rabbim yaralarımızı sarsın Rauf adıyla! Kalbimizdeki marazları gidersin Şafi namıyla!Cumanız mübarek olsun! 

Olsun ki, yürekler atsın diye
Olsun ki, aşk-ı Muhammed gönüllere azık olsun
Olsun ki, paramparça bu ümmet;
kardeşlik bilinciyle kaynatılmış, tevhid temeli üzerine kurulmuş,
çatısı Kuran, ziyneti sünnet olan bir kaleye dönüşsün!
Cumanız Mübarek Olsun

"Ey Rabbimiz! Bizi Sana boyun egenlerden kil, neslimizden de Sana itaat eden bir ümmet çikar, bize ibadet usüllerimizi göster, tevbemizi kabul et Zira, tevbeleri çokça kabul eden ve çok merhametli olan ancak Sen'sin" (Bakara, 128) Alemlerin efendisine selatu selam(asm) ile Hayirli Cumalar Dua ile... 

Günler bize dostlarin güzelligi ile geceler onlarin dualari ile mübarek oluyorUmudumuz dostlarin hediyesi duamiz sizlerin sevgisi Cumaniz mübarek olsun.

Ey Âlemlerin Rabbi olan Allahım. Herkesin gönlünü yaratıp da o gönüllerin isteklerini veren Sensin. Adını konuşmaya başlayan çocuğa öğreten, sonra o çocuğa adını andıracak rızıkları veren yine Sensin. Biz o çocuk gibi Senin lütfuna talip olduk, bizleri de o gibi layık olabilenlerden kıl. Ömrümüzü, günlerimizi ve bu Cumamızı mübarek kıl 

Huzur yüzlere yansısın bugün Her atom kardeşliği haykırsın, karanlık yüzlereVe yüzler a (cc) dönük olsun sadece

Sıkıntılardan uzak, huzurun gölgesinde geçireceginiz günlerin ömrünüze yayılması, Ömürlerinizin bereketli, kazançlarinizin karli, sevinçlerinizin daim olmasi dilegiyle Cuma'niz mübarek , dualariniz kabul olsun.

Allah'ım! Senden istediklerimiz ve isteyeceklerimiz için rahmet yağmurunda bizi susuz bırakma. Cumamız mübarek ve hayırlı olsun.

Yine takvim yaprakları Cuma'yı gösteriyor, Rabbim bu mübarek gün hürmetine günahlarımızı af buyursun. Bizlere esenlik versin. Ahir zaman fitnelerinden, kazalardan, belalardan, sıkıntılardan, şerli kimselerin ve şeytanın tuzaklarından bizi ve sevdiklerimizi korusun. Hakkımızda hayırlı olan hacetlerimizi kabul buyursun. Hayırlı nurlu cumalar. 

Rabbim dünyada sağlıklı, mutlu, huzurlu ve barış içinde yaşamayı ahirette ise cennet bahçelerinde olmayı peygamber efendimizin bütün ümetine nasip eylesin inşAllah. Amin ve hayırlı cumalar.

Allah'ın rahmetini arzulayanlar. Allah'tan gelen imtihanlara iyi sabretsinler. Rahmet meyvesi çile çekmeden olgunlaşmaz. Hayırlı Cumalar.

Sözler Diyari sayfamızı sizler için hazırladık.Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri,Dini Sözler,Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir. Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü