En Yeniler

Jilet Sözler Yeni

Jilet Sözler Yeni


Damar tabir edilen Jilet Sözler içinden özenle seçdiğimiz en güzel ve en yeni Jilet Sözler hazırladı.Sayfamızda Yeni kısa Jişel sözler bulabilirsiniz..

Sarıyorum sen diye şimdi boş şişeleri Adresimi sorarsan meyhane köşeleri Öylesine dertliyim, öylesine kederli Sayende yuvam oldu, meyhane köşeleri..

Hatırla, bir adam diyordun hatırla,ömür boyu sevsin beni ömür boyu,İşte o deli, işte o çılgın, işte o adam benim.Çünkü ben,Çünkü ben aşkı ölümsüz bilenlerdenim.

ALLAH yadımcım olsun derdime derman bulsun laf aramızda kalsın ben hırsızım arkadaş cıkmaz bir yola sapmışım kendimi ceza evinde bulmuşum devlet paramı geri verdi tekrar yoluna cıkacaksın dedi ben okumadım hırsız oldum sevgilim okudu avukat oldu hakim bana 10 sene verdi sevgilim durdi bana bakti hırsızlık macerası burda sona erdi arkadaş

Dostluğum kalkandır,namerdin kılıcına..,Sevdam,meskendir mem u zin aşkına,Sevgim cacandır,heval aşkına..Bu yürek fedadır,sevgiliyi unutmayana..

Kim Bu gözlerindeki yabancı yaralar beni yüreğimden Hani ben olacaktım yalancı başının tacı..

Pişman değiliz Belki de memnun gideriz bir dilberin endamına meftun gideriz leylamızı kaç yıl aradık yok yine yok gel görki cihandan yine meftun..

Canda isyan,Tende isyan Nefeste İsyan Bağrımda Bir gül açmış kokusuna isyan..

Mevlam Güzel yaratmışsa yal demedi alemi yakacasan beni yak yakma bütün alemi..

Sözler Diyari sayfamızı sizler için hazırladık.Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri,Dini Sözler,Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir. Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü