-->

En Yeniler

Kısa öz Aşk Sözleri

Kısa öz Aşk Sözleri

Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..

Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum....

Aşık Olan Bir insan herzaman Mutludur.

Aşk uğruna öLünecek kadar Şehvetli Bir Duygu Geceleri Ağlatacak kadar Duygusal Duygu Yoğunlaşması Hissettirir.

Herkez Aşık olabilir fakat Herkez Aşık olduğuna Sadık Olmaz.

Ben Seni Sevdim ben Sana Hasret kaldım ben Sana yetim kaldım Ama Ben hep Seni Sevdim Aşkım...

İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

Korkma!Sakın sevmekten korkma.Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak..

Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana aşık olmaktan..

Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir başkasını severim...

Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

Kalbimin en ince damarlarında hissediyorum seni bebeğim

Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,terkedip gitmiş olsanda, unutsanda, UNUTMUYACAĞIM..
ayfamızda Özlü Aşk Sözleri yer almaktadır Özlü Aşk Sözleri, Özlü Aşk Sözleri Yeni, Özlü Aşk Sözleri Kısa, Özlü Aşk Sözleri Facebook, Özlü Aşk Sözleri Duygulu Sözler, Duygulu Mesajlar  En Güzel Özlü Sözler, Özlü Aşk Mesajları Sevgi Sözleri Sevgiliye Güzel, Anlamlı, Aşk Kokan Kısa Sevgi Mesajları Aşk Sözleri, Kısa Aşk Sözleri , Sevgiliye Aşk Mesajları Kısa Aşk Sözleri Güzel Sözler,Kısa Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri  Aşk Mesajları, Aşk Mesajları, Kısa Aşk Özlü Aşk Mesajları Kısa, Özlü Aşk Mesajları Facebook, Özlü Aşk Mesajları

Kısa öz aşk sözleri mesajları 

Sevgilinize yazacağınız kısa aşk sözleri kısa sevgi sözleri arıyorsanız sizler ile paylaşacağımız aşağıdaki aşk mesajlarını çok beğeneceksiniz.Sayfamızda Özlü Aşk Sözleri yer almaktadır
Özlü Aşk Sözleri, Özlü Aşk Sözleri Yeni, Özlü Aşk Sözleri Kısa, Özlü Aşk Sözleri Facebook, Özlü Aşk Sözleri Duygulu Sözler, Duygulu Mesajlar

En Güzel Özlü Sözler, Özlü Aşk Mesajları
Sevgi Sözleri Sevgiliye Güzel, Anlamlı, Aşk Kokan Kısa Sevgi Mesajları
Aşk Sözleri, Kısa Aşk Sözleri , Sevgiliye Aşk Mesajları
Kısa Aşk Sözleri Güzel Sözler,Kısa Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri

Aşk Mesajları, Aşk Mesajları, Kısa Aşk
Özlü Aşk Mesajları Kısa, Özlü Aşk Mesajları Facebook, Özlü Aşk Mesajları
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü