En Yeniler

Miraç Kandili İle İlgili Güzel Mesajlar

Her türlü söz olur da kandil mesajları olmaz mı dedik ve sizler için Miraç Kandili mesajları hazır ettik bu sayfada. Bu sayfada yer alan bu güzel kandil mesajlarını sosyal medyada paylaşın veya sms ile yollayın.


EN GÜZEL MİRAÇ KANDİLİ MESAJLARI
Manşet: Ey gönüllerin içini bilen güzel tanrı’ım gönüllerimize ferahlık ver. Miraç kandilinde bizlere af olmayı nasip eyle. Miraç kandiliniz hayırlı olsun.


Tanrı’ım Hz. Muhammedin yüzü suyu hürmetine bizleri affeyle. Miraç kandiliniz kutsal olsun.

Peygamberimizin Miracının hepimizin rahatlık ve barışına vesile olması dileğiyle kandilimiz kutsal olsun.

Şiddetin, kibrin, öfkenin yok olduğu bir Kandil temenni ediyorum. Hepimizin Miraç Kandili mübarek olsun.

Miraç Kandiliniz mübarek Olsun. Tanrı sana sevdiklerinle beraber mutlu ve rahat bir halde yaşamayı nasip etsin.

Sevgi hak edenin, ümit sabredenin, zafer inananın, mutluluk bekleyenin, bunların tümü senin ve sevdiklerinin olsun.

Miraç Kandiliniz kutsal olsun; dualar müşterektir, duanızla gücümüze güç katmak ne güzel. Allah kabul ve hayra vesile kılsın.

Tüm Müslüman eleminin mübarek Miraç Kandilini kutluyorum. Bu hayırlı günde tanrı Barış, rahatlık, sağlık nasip etsin.

İnsanı miraca götürmüş olan yol sulhtan, sevgiden ve kardeşlikten geçer. Birlik ve beraberlik içinde Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Konsun gene pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın âminler, kutsal akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler. İyi Kandiller.

Tüm İslam âleminin Miraç Kandili kutlu olsun. Böyle kutsal bir günde tüm dualarımızın kabul olması dileğiyle… her insana hayırlı günler.

Yakınlık ne mekânda ne zamandadır bir tek eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır. Miraç Kandiliniz kutsal olsun.

Miraç kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle birlikte mutlu ve rahat bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Miraç Kandiliniz mübarek olsun…

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller!

Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar mutluluk kervana gelip kapında dursun. Tüm Melekler sizinle, Dualarınız Kabul Miraç Kandiliniz mübarek Olsun.

Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bin tatlı umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, Miraç Kandiliniz kutsal olsun!

Kul bittim dediği anda Rabbi yettim der. Dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona açmak ve dualarda unutulmamak dileğiyle Miraç Kandiliniz kutsal olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, tanrısal esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra karşılık olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Bir Kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra karşılık olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, âminlerimiz vardır. Hacdan basar benzer biçimde, Miraçtan iner gibi gel gel. Bekliyoruz senelerdir. Kandiliniz kutsal olsun.

Yağmur yüklü bulutlar benzer biçimde gelen, eteğindeki hayır cevherlerini basımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle Nice kandiller.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul Miraç Kandiliniz kutsal olsun!

En ışıltılı bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, tüm mutlulukların avuçlarında ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaşayacağı nice mutlu kandillere…

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce allah kendisine yakarma edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kandiliniz kutsal olsun.

Yağmur yüklü bulutlar şeklinde gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren Kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice Kandiller.

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine yakarış edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce allah tüm dualarımızı kabul etsin.

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

Bu pekguzelsozler.Com gece kulun yalvarış ve yakarmalarını yüce Mevla’ya sunacağı ve onun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bolca bolca yararlanacağı umut, refah ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

En ışıltılı bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, tüm mutlulukların avuçlarında ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaşayacağı nice mutlu kandillere… Miraç Kandiliniz kutsal olsun…

Güzelim Sözler sayfamızı sizler için hazırladık.Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri,Dini Sözler,Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir. Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü