-->

En Yeniler

Hasret içerikli mesajlar, Hasret mesajları

Hasret çekenler için sizlere en etkileyici hasret mesajlarını hazırladık.
Bu duygusal hasret mesajlarını özlediklerinize hem de çok özlediklerinize yollayıp onlara onları ne kadar çok özlediğinizi anlatmak için kullanabilirsiniz

Önce sev sonra terk et ama bir kezde dinle düşün bu kötü dünyada birtek iyi sensin hadi bırak nasıl olsa hasretimsin.

Belki şimdi yoksun buralarda,elini tutamasam sesini duyamasamda hasretini unutturan varlığın var yanımda garip bir duygu var yalnızlığımda özledim birtanem özledim seni

Eğer bir gün o, sevdiğin yağmur insafsızca seni ıslatirsa, bilki ben sana ağlıyorum.
Eğer bir gün aşkımızın şarkısı kulaklarını tırmalarsa bilki ben o şarkıyı sana söylüyor.

Merhaba hüzün adası ben duygu gemisi gecenin kat-ranlığında yanaştım limanına,yüküm mutluluk. Kulak ver bak ne diyor gemide ki ses:özledim seni biriciğim.

Sesine mevsimlerin eğildiği, gözlerine baharın ağladığı, ağlar gibi gülmeni, dokunuşlar gülecek gibi duran yüzünü özledim.

Ansızın bir duygu körüklenirse yüreğinde, aklına takılırsa uzaklar ve bir de kulakların çınlarsa amansız, bil ki! Bir yerlerde özlenmişsindir.

Kaybetme korkusu taa içimdeyken, bekle diyorsun,döneceğim bir gün beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen her gün.

Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebebum dudakların, sen ise yalnız benimsin birtanem.

Eğer canın sıkılıyorsa gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahı düşün inan sabahı bekleyen tek sen olmayacaksın.

Elimde denizden çaldığım bir midye var denize o kadar uzak ki şenle ben gibi ama aramızda bir fark var o denize sen bana aitsin

Bu gece gözlerinde ayın doğmasını bekle , yıldızlara dokunmaya çalış dokunamağın için üzülme onları segretmekle yetin benim seni özlemekle yetindiğim gibi.

Bir bulut gibidir benim kalbim başka yüreklerle çarpışır yağmur yağdırır ve bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır şimdi dokun saçlarına mutlaka ıslaktır!

Bir gülün peşinde koşanlar çiğnedikleri kır çiçeklerinin farkına varmazlar;

Bir isim var unutamadığım.bir çiçek var koparamadığım.bir hayal varkuramadığım.birde sen varsın özleyipte ulaşamadığım...

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi yanımdaşın kimi rüyamda ama hep aklımdaşın sakin unutma.

Her zaman duyamadığımız o toprak kokusu, bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yağmur arkasında saklı olan toprak kokusu gibi ortaya çıksa keşke...

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi de sensiz olmaz...
Unutma sevmek daima beraber olmak değildir sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir...

Ilık bir rüzgar esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim, “özlenen heryere” dedi aklıma sen geldin çünki özlenen sendin.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Aklımdan çıkmıyorsun, sensiz bomboş bu hayat, susma öyle ne olur, bana kendini anlat.

Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesinsen varya sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin.

Her duyduğumda içimde dal dal sevginin çiçeklerini açtıran sesini özledim, herşeyden önemlisi dostluğun en güzelini yaşatan seni özledim.

Sözlerin aklımda yada aklımın ardında, hayalin karşımda yada sesin kulağımda, ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum, ya özlemek, yada özlenen çok özel birtanem.

Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten,usandım,tarla kuşunun sesinden usandım bu yürekten kendimden usandım durup durup seni özlemekten.

Hasretim rengine siyahmi desem ağarmak bilmiyor sonsuz geceler ya gülerdim ya olurdum görsem ömrümden uzansa sensiz geceler.

Şimdi uzaktasın, benimle değil ben ise yalnızım, seninle değil adın kalbimde, dilimde değil seni çok özledim, elimde değil.

Akşam olunca hüzünle dolarım, ateşini bağrımda yakarım, özlemle gül gibi solarim, gülün ömrüyle değil sevdasıyla yaşarım

Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken, bir tatlı sevda gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel çünkü seni ve gülüşünü çok özledim

Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hibedeceksin yüreğimde neler hibettiğimi!

Gözlerim daldı, gücüm yetmiyor gurbete irgat kaldım, sen olmayınca sordum ondan buna beleş satmıyor, umudu yokuşa saldım, sen olmayınca.

Kar beyazdır ölüm ellerinden, gülüm yine yoksun diye düşmanım her güne!

Sen uzaklardayken ben yıldızları seyrettim tutam tutam ışıklarını çekip içime, sen uzaklardayken ben gidişini resmettim umudun beyazıyla karanlığı tuval yapıp gelişini bekledim.

Hasretinden oldum yüreğim yanar, bir avuç gökyüzünü etraf karanlık başımda doolanır zalim ayrılık bir seni özledim bir memleketi!

Sen yoksun ya! Yanağıma damlayan her yağmur tanesi benim gözyaşlarım üzerime çöken her hüzün senin hasretinodama çöken soğukluk senin hasretin.

Yüreğim üşüyor senden uzaklardayken gözlerim dalıyor sensiz sabahlarken!
Ve ben yine seni bekliyorum.

Dün yine dolaştım yollarda yağmurların ıslattığı, bomboş sokaklarda gözlerimde yaş, kalbimde suzu unutmadım seni, unutamadım, ne olur anla beni!

Kulaklarım duymak istiyor, bugün hala, o güzel sesini hayat sensiz geçmiyor! İstiyorum artık sevgini!

Sen ve sevgim, süresiz bir ayrılık ızdıraplar, işkenceler bu “sensizlik” o gülen yüz, o gamzeler, siyah gözler daha neler şarkıda sen, şiirde sen, bestede sen, velhasıl sen şen şen!

Sen ve sevgim, süresiz bir ayrılık ızdıraplar, işkenceler bu “sensizlik” o gülen yüz, o gamzeler, siyah gözler daha neler şarkıda sen, şiirde sen, bestede sen, velhasıl sen şen şen!

Seni seviyorum demeyi özledim, kahirlanıp içimi dökmeyi, küsüp küsüp barışmamızı özledim seni kıskandığım günleri, hayallerimin sultanını özledim!

Özledim uzaklarda bensiz hayatı kabullenmiş vefasızı özledim, haykırışımı duymayan, sevgimi belkide hibetmeyen kalpsizi özledim!

Gel artık gelde bitsin bu acıbirazda gözlerinle sev beni, elin dokunsun elime tenin tenime ben hayal değilim gerçeğim etimle canımla de gelde bu can senin artık de gelde nefes alayım yaşadığımı hibedeyim bende.

Geceler çığlığımı duymuyor yorgun düşüyorum sabaha gözlerim gözlerini arıyor, esir oluyorum hasretine yine çaresiz, uykusuz, mutsuzum en önemlisi birtanem sensizim.

Seni düşünmeden aldığım solukları saymıyorum nefesten, seni içine sığdıramadığım damlaları saymıyorum göz yaşından, saymıyorum tebessumden sensiz kahkahalarımı.

Bak yine soldu güneş, yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliyim kederliyim, gelmezsen kahrolurum, yıkılırım sevgilim tadın sinmiş suyuna, taşına toprağına, bu şehirde ne varsa sana benziyor.

Dostu yok gecelerin geceler çok uzun, geceler bir ömür ömür dediğin bir tutam ümit, ümidi yok yarınların tıpkı senin yokluğun gibi ve ben biraz daha sana hasret.

Seni sensiz, senden uzakta yaşamak ne zormuş.

Deniz sesimi duyarmı dağlar dinlermi anlatsam seni?
Hüzünlüyüm desem çare olurmu gökyüzü salar mı bulutları peşine, ilgilenir mi rüzgar yardım eder mi seni bulmama.

Sen, solgun baharlardaki mavi yağmurum, akşam kızıllığında yorgun gölgem, kış ayazında yaz güneşimsin. Bulutlardaki saklı düşlerim, her günün sonunda özlediğimsin..

Yüzün kadar temizdir kalbin, hangi sevgi alabilir yerini? Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı.

Sabahları seviyorum, insanları seviyorum, filmleri, şarkıları, kitapları,sıcak ekmeği, kalabalık sofraları,çikolatayı, minicik bebekleri, rüzgarda yaprak olmayı, geceleri yıldız olmayı, yaz gecesinde yağmur olmayı sevdim, ve en çokta seni sevdim, hep yokluğunda.

Çarşıda kaybolan çocuğun elinde soğuyan anne sicaklığı hızıyla ayrıldın benden, oysa ben çay bardağında bırakılan dudak payı kadar bile ayrı kalamam senden

Sıkıntı çekecek kadar gücüm acı çekecek kadar sabrım kalmasa da seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır. Hani dağlarda dört mevsim erimeyen kar olur ya; yokluğunda yüreğimden eksilmeyensin sevgi.

Yaşadığım her an seni özlemeye itiyor beni ağır geliyor yokluğun beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin...

Yokluğun sırtıma saplandı bir bıçak gibi akıtır taşa, toprağa kanımı dünya seninle aydınlık ve güzeldi şimdi bin güneş doğsa götüremez karanlığımı.

Sevdimse; verdiğin yürekle sevdim sen açtın bu ufku karşımda sonsuz yürüdüm bir yolun sonuna geldim yıkık, üzgün ve paramparça sensiz.

Bir gün anlarsın hayal kurmayı; beklemeyi, ümit etmeyi. Lanet edersin yaşadığına.
Maziden ne kalmıba yırtar atarsın... Seni sevdiğimi işte o gün anlarsın.

Bütün kadehlerimi hep sana adıyorum hep senin için bu bir bir boşalan şişeler umutsuzluğum, sarhoşluğum senin eserin senin yüzünden bu delicesine içmeler.

Seni görmediğim günler karanlıktayım, katran gecelerdeyim cehennem misali bir yerdeyim bir demir nasıl paslanır, bir elma nasıl çürürse işte öyleyim.

Hey sen! Sen,seni özleyenin haberinden,habersizce özlemle özlenmektesin.sen varya sen özlediklerimin içinde en güzel,en büyük özlemimsin.

Unutulanlar unutanları asla ama asla unutmaz!

Merhaba özlenmesi en güzel insan.özümde özlediğim,gözümde tüten,gülünce beni güldüren yüz,duyduğumda en mutlu olduğum ses. Seni çok özledim çağlarım

Ya değerimi bileydin ya da değerin kaybolmadan geleydin.

Bu gece gözlerinde ayın doğmasını bekle , yıldızlara dokunmaya çalış dokunamağın için üzülme onları segretmekle yetin benim seni özlemekle yetindiğim gibi.

Bir bulut gibidir benim kalbim başka yüreklerle çarpışır yağmur yağdırır ve bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır şimdi dokun saçlarına mutlaka ıslaktır!

Bir gülün peşinde koşanlar çiğnedikleri kır çiçeklerinin farkına varmazlar.

Bir isim var unutamadığım.bir çiçek var koparamadığım.bir hayal varkuramadığım.birde sen varsın özleyipte ulaşamadığım.

gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi yanımdaşın kimi rüyamda ama hep aklımdaşın sakin unutma...

Ne olurdu saadetlerin en büyüğü işte ellerimde al, diyebilseydim anlardin ve hiç gitmezdin, değil mi bir gün olduğun gibi kal diyebilseydim.

Sen nerden biliceksinki seni silahım jarjörine koyup her gece kalbime sıkttiğimi.
Şimdi daha iyi anlıyorum ki, nefes almak değilmiş,yasamak ateşlerde yanmak gibi birşey severken bile sensiz olmak

Seni hatırlarım güz yağmurlarında hoyrat türkümsün yankılanan dağlarda birden yokluğun gelir aklıma seni sensiz yaşarım dökülen yapraklarda.

Bir gün bana soracaksın ,ben mi yoksa hayatımı daha çok seviyorsun diye.hayatı diyecem.küsüp gideceksin ama hiç bir zaman bilmiyeceksin benim hayatım sensin.

Hasret içerikli mesajlar, Hasret mesajları ile ilgili aramalar özlem hasret sözleri duygusal hasret sözleri uzaktaki sevgiliye özlem mesajları hasret sözleri resimli etkileyici özlem sözleri sensiz olmuyor mesajları sevgiliye hasret sözleri uzun sevgiliye duyulan özlem mesajları


Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü