-->

En Yeniler

Gözler ile İlgili Söylenmiş Güzel Sözler

Gözler ile İlgili Söylenmiş Güzel Sözler 

Gözler üzerine söylenmiş güzel sözler arıyorsanız sayfamızda gözlerle ilgili söylenmiş güzel sözler bulabilirsiniz.


 Hayatımda senin gözlerin kadar güzel bir şey görmedim.Bakıyorsunya bana, içim kıpır kıpır oluyor.Sanki kendimden geçer gibi oluyorum..


Durma sakın! o güzel gözlerinle bana bakmaktan sakın vazgeçme..Hayatta en çok istediğin ne diye sorsan bana, güzel gözlerine durmadan bıkmadan usanmadan bakmak derdim..Sizinde gözlerle ilgili güzel sözleriniz var ise, aşağıdan yorum yazarak bize ulaştırabilirsiniz..Bir önceki yazımız olan Kardeşe güzel sözler başlıklı makalemizde güzel sözler kardeşe, güzel sözler kardeşime ve kardeş sözleri hakkında bilgiler verilmektedir.Gözler kalbin aynasıdır derler, senin gözlerin benim içimi eritiyor..Gözlerine her baktığımda sanki eriyor gibiyim, sanki yaşamıyor gibiyim.Beni gerçekten çok büyülüyorsun..Senin en güzel yerin gözlerin, en tatlı yerin gülüşün..Aşk gözlerde başlar peki nerde biter? dur ben söyleyeyim yine gözlerde devam eder ama ben gözlerine baktığım sana olan aşkım bitmez..Senin en güzel yerin kahverengiz gözlerin..yeşil yeşil gözlerin, derin derin sözlerin, dün gece rüyamda gördüm.Ben damat sen ise gelin = )Etrafımdaki herşeyi görmemem gözlerinin güzelliğinin sayesindedir..


Güzelim Sözler sayfamızı sizler için hazırladık.Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri,Dini Sözler,Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir. Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü