-->

En Yeniler

Evlilik Teklifi Sözleri

Evlilik sözleri ile yeni evlenen çiftlere mutlu ve refah dolu bir yaşam dileyebilir ve sevgi ışıklarının bir ömür boyu parlamasını temenni edebilirsiniz.

Mutlulukları sonsuz sürmesi dileğiyle..
♥ Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir yaşam sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

Yaşam boyu birbirinizi her zaman sevmeniz ve hep neşe içinde, rahat bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar…

♥ Her günüzü her an bitecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve şefkatli yaşamanızı arzuluyorum… Ömür boyu mutluluklar.

Bir aşk gülümsemeyle başlar, öpücükle devam eder ve bir nikahla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü şeklinde taze kalmasını ve mutlu olmanızı arzuluyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

♥ Bir aşk gülümsemeyle adım atar, öpücükle devam eder ve bir nikahla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı temenni ediyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılmış olur, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi her zaman sevmenizi ve hep sevinç içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu bildiri da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Ömür boyu mutluluklar sizin olsun!

♥ Bir ask gülümsemeyle baslar, öpücükle devam eder ve bir nikahla ölümsüzlesir. Sevginizi ölümsüzlestirmeye dogru attiginiz bu adimda, askinizin hep ilk günkü şeklinde taze kalmasini ve mutlu olmanizi diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrilmasin!

Yaşam denen şey aslına bakarsan akıp gidiyor herkes payına düşenleri sırtlarken. Mutluluklar kadar sıkıntılarda iz bırakmadan yitip gidiveriyor. Anlam kazanmıyor geçen şeyler paylaşılmış anlardan anılara dönüşmedikçe.

♥ Ortak bir hafızamız, geçmişimiz, anılarımız, bölüşüp çoğaltacağımız geleceğimiz de olsun istiyorum artık. Senin dahil olmadığın akıp giden bir zamana da tahammül edemiyorum artık. Benimle evlenir misin aşkım.

Engelli koşan atletler benzer biçimde, koştum, atladım, aştım tüm engelleri. Şimdi önümde bir tane kaldı. Eğer onu da geçebilirsem, mutlu yorgun fakat gönlünün şampiyonu olmak istiyorum. Benimle evlenir misin?

♥ belki seçimdir, kim bilirğil. Belki tabiatçlamadır, belki rüya. Kurnazlıktır belki. Kim bilir hesaptır, koşulların denkliğidir, gereksinimtır. Zorunluluktur, zorladır. İstemli hırs, ekonomik yaklaşımdır belki de kim bilir kim nasıl kurar. Ben seni ruhuma, aklıma, bedenime üç olmazsa olmazla isterim. Benimle evlenir misin?

Evlilik Teklifi Sözleri, En Güzel Evlilik Sözleri, Anlamlı Evlilik Sözleri, Çok Güzel etkisi altına alan Evlilik Sözleri, etkisinde bırakan Evlilik Mesajları, mükemmel Evlenme Teklifi Sözleri ,etkisi altına alan Evlilik Sözleri, Full Evlilik Sözleri, Evlilik Sms’leri, Kısa Evlilik Sözleri, Kısa Anlamlı Evlilik Sözleri,En Anlamlı Evlenme Mesajları. Evlilikle İlgili Kısa Sözler, Özlü Evlilik Sözleri, Etkili Evlilik Sözleri


Sözler Diyarı
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü