-->

En Yeniler

Film Replikler Sözler, Yerli ve Yabancı Film Sözleri

Flim Replikler Sözler, Yerli ve Yabancı Flim Sözleri, Flim Anlamlı Sözler, Güzel Sözler, Aşk Sözler, Sevgi Mesajlar


Sevgili Blog takipcilerimiz. Sizlere yerli vede yabancı flimlerden replikler hazırladık. Beğeneceğinize inanmakdayız. Ünlü oyuncuların en çok dikkat cekilen sözleri sizler için uyguladık. Blog sayfamızı takip etmeye devam ediniz. Daha çok harika sözler paylaşmaya devam edicegiz. Sizler için en şahane hizmet ile herzaman karşınızda olmaya devam ediceğiz.


En iyi Güzelim sözler Blogu Hangisi?

Anneciğim, ben bu amcayı çok sevdim. Ona baba diyebilir miyim? 


Canımın içi babacığım doğruyu mu söylüyorsun? Parayla saadet olmaz evladım, bunu sakın unutma. N'ayır, n'olamaz!Eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, Yaşar Usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni! Anlıyor musun? Vururum ve dönüp arkama bakmam bile!Birlikte olmayı haketmeyen milyonlarca insan yan yanayken, ben neden hala senden ayrı nefes alıyorum?(City of Angels)
"Kız şiirden anlıyorsa beni seçer. Anlamıyorsa zaten senin olsun." (Kelebeğin Rüyası)Sadece arkadaş olmamızı istiyorum. -Komik. Olmamızı istediğim en son şey bu.  (House M.D)


“Bu hayatta yaptıklarımız, sonsuzda yankılanacaktır.” (Gladyatör) 


"Boşverdiğin kadar huzurlu, takmadığın kadar mutlusun.." (Agnosia)


"Çocukluk, gecenin bir yarısı tuvaletten odana koşarken kimsenin seni yemediğine sevinmektir." (Gujjar)

Her insan bir kere vurulur sırtından bu hayatta. Çünkü her kardeş, her dost, her sevgili bir parça vicdansızdır.  (Suskunlar)


Birine duyduğun sevgi ve sinir doğru orantılıdır. En çok sevdiğin insana, herkesten çok sinirlenirsin.  (Bir Tutam Cennet)


Öyle anlar olur ki; içinde bulunduğun durumu kimseye anlatamazsın. Anlatsan da kimse anlamaz zaten.(A Dark Truth)


"İyi ol dediler kötü nasıl olunur bilemeden. İyi misin dediler bir kere bile gerçekten nasılsın demeden." (Behzat Ç.)


Yoksa sen de çitlenbiğin annesi misin? O da benim gibi annesiz. Sen de onun annesi olur musun kara nine? O da senin gibi kapkara.

Seni sevmiyorum, seninle oyun oynadım, bunu anlamadın mı hala.
(Il Buono Il brutto Il cattivo) Eğer yaşamak için çalışıyorsan neden çalışarak ölüyorsun.(ıssız adam) Karda donmak üzeresin, uyumak tatlı geliyor, ama ölüyorsun farkında değilsin.

(serseri aşıklar) - Frenleri kullanma ; arabalar gitmek için yapılmıştır , durmak için değil."Çayın kalabalıklaarası iyidir. Kahve yalnızlık ister." (Leyla İle Mecnun)
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü