En Yeniler

2018 Duvar Sözler, AŞk Duvar Sözleri

2018 Duvar Sözler, AŞk Duvar Sözleri, Sevgi Duvar Sözleri, Anlamlı, Duvar Sözler, En iyi Duvar SözlerŞahsen benimde beğenerek takip etdiğim bir söz türü Duvar Sözler. Sizler için seçip beğendiğimiz duvarsözlerini paylaşmış buluyoruz. Google arama moturunda hızlıca bize ulaşa bilirsiniz. Yazmanız gereken sadece Anlamliguzelimsozler. Bizi takip etmekden asla vaz gecmeyiniz. Sizlerde etkili sözlerinizi yorum olarak bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.Ben yalan dünyayı kaldıramıyorken birde sanal dünyayı çıkardılar. Beni almaya gelen Azrail’e ‘seni seviyorum’ desem o da gider mi senin gibi. 
Yüz kişiye ‘Ne yapıyorsun?’ diye sorduk ve hepsi de ‘İyidir, sen?’ cevabını verdi. Hiç kimse ne yaptığını söylemedi.Salgın bir hastalık gibi taşıyorum seni sol göğsümde, şimdi sevmeye çalıştığım herkese sen bulaştırıyorum.
 Annesinin altın gününü basan genç, 12 adet çeyrek altın, 1 adet Mezdeke kaseti ve 2 tabak kısırla kayıplara karıştı


Bir kadının dolaplara sığmayan elbiseleri, ayakkabıları olsun, yine de şu sözü ondan duyarsınız ‘giyecek hiçbir şeyim yok ki’Birinciler olmasaydı ikincilerde kazanırdı. 


Fabrikadan halka satış vardı. Bir sürü halkam oldu. Aşk karşındakini bulunmaz Hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasındaki geçen zamandır.


Babama değerimi sordum ‘Dünyalar kadar dedi’.


 Dünyanın değerini sordum ‘Beş para etmez dedi’


 Aşk bir mesele gel sırtımı kesele. Bu iş yerinde haftada bir gün sigara içmek yasaktır oda bugündür.
İlk görüşte aşka inanır mısın? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim? 


Sen ayrı kıyıda, Ben ayrı kıyıda, aramızda dalgalar var. İyi de ben yüzme bilmem ki! Eğer biz bu dünyanın içine ediyorsak, bu dünyanın sifonu nerede?Dikkat Dikkat! 1974 yılında içilen kahvelerin hatırı dolmuştur! Tüm 1974 yılında kahve içenlere duyurulur: Kurtuldunuz! 
Bir kazan varmış. Bu kazan çok iyi dans ediyormuş, muhteşem kıvırıyormuş. 


Vicdanımız, yanılmaz bir yargıçtır, biz onu öldürmedikçe. 


Sen gittin gideli hayat durdu. Tv izleyemiyorum, bilgisayarı açamıyorum, baktığım her yer karanlık. Ne olur gel artık elektrik. Kadın hakkı diye bir şey olamaz. Çünkü hakkı erkek ismidir.


Bu kazana ne denir? İyi olan kazansın. Otelimizde hamam böceği bulunmaz, Fareler onları temizliyor.

Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü