En Yeniler

En Tatlı AŞk Mesajlar, En Tatlı Aşk Sözler 2018

En Tatlı AŞk Mesajlar, En Tatlı Aşk Sözler 2018, Aşk Smsler, Sevgi Mesajlar, Sevgi Sözler, Etkileyici Sözler


Sayın dostlarımız. Aşık olmayan yokdur sanırım. Bu güzel sözler sizle riçin hazırladık. Aşkınızı ufak bir gülüçük yanagını kondurmak istermisiniz?
Kim istemezki bunu. O halde beğendiniz bir sözü kopyalayıp mesaj olarak aşkınıza yolamanız yeterli olucakdır.ne insanlar tanidim yildizlar gibiydiler. hepsi göklerdeydi parliyordu. ama ben seni günesi sectim. bir günes icin bin yildizdan vazgectim.HaYaT Dedigin Bir Oyun Birgun eLbet Biticek.. Arkada Biraktigin HatiraLar öLecek.. Sanma bana Yaptigin Yanina Kar kalacak.. Seninde Karsina birgun Seni yakan Cikicak.. O zaman agLayacak ve ßeni hatirLiyicaksin.. iste o An sana Bana Son SoyLedigin SozLeri HatirLaticam.. Ardima biLe Bakmadan HATiRALARDAN KayboLacagim.
Eger geceler seni düsündügüm kadar uzun olsaydi asla sabah olmazdi.

Besmelesiz başladım diyemi doyamıyorum seni sevmeye?

Geçmişime Takılan Geleceğimde Yer Bulamaz Selametle..

Kirpikleri ıslakken güldü kadın. Bunun acısı tarif edilemezdi.


Ask bir su damlasi olsaydi okyanuslari,bir yaprak olsaydi bütün ormanlari,bir yildiz olsaydi tüm kainati sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum..


seni sevdigim kadar yasasaydim; ölümsüzlügün adini ask koyardim.

önce düstügümde kalkmayi,sonra aleve dokundugumda aciyi,sevmeyi ögrendim,sevilmeyi.herseyi ögrendimde yalniz seni unutmayi ögrenemedim .

Sen benim hayatymda oldugun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti..Çünkü sen benim için daima tektin.
Eger askta guzel bir an varsa oda baskalarini bastan cikartan o yuregin benim icin kan agladigi zamandir.


Nice insanlar gördüm kalpleri bombos ama mutlu, çokaz insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama ask atesiyle yanip kavrulan,hüzünlü ve mutsuz !!


seni nekadar sevdigimi ögrenmek istersen yere düsen her yagmur damalsini tutmaya calis, tutabildiklerin senin sevgin tutamadiklarinsa, benim sana olan SEVGiMDiR
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü