En Yeniler

Bizim Sözler, 2018 Güzel Sözler

Bizim Sözler, 2018 Güzel Sözler, Bizim Mesajlar, En iyi Özgür Sözler, Sahibsiz Sözler, Aşk sözler, Aşk Mesajlar

Tamamen kendimizin yazdığı sözleri sizlere paylaşmakdan onur duyarız. Evet arkadaşlar alıntı olmadan tamamen kendi elerimizle yazdığımız sözleri sizler için sunuyoruz.

Sizlerde sizin olan sözlerinizi bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz. Yorum kısmından ayzarak paylaşımlarınızı yayınlaya biliyoruz.
Eğer hayatta hep mutlu olursak, hayalini kuracak neyimiz kalır?


Hissedince sana vuruldugumu baharda kus olup ucasim gelir, bakinca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir ama ne çare birtanem ne care ne kus olup ucabilirim nede hasreti silebilirim ama inan bana birtanem inan seni bir ömür boyu Sevebilirim.


Hayat bazen diyorki! Hiç aşık olup acı cekmeseydin. Aşk acı cekilmek için var gibi derler.


Sensiz hayatmı? olmaz olsun :)Ötesi yok bu duanın benim ol. Benimle, aklınla, aşkınla bin yaşa.


Aşık oldum bir güzele. Sadece gülmesine vuruldum. Sanmazdım ben aşık olucağıma. Bir Kara Kıza kaptırdım gönlümü..


Çaresizliklerim Çaresiz Kalır Bir Anda Dünyayı Yakasım Gelir..


Bir soluk kadar yakin yildiz kadar uzak derler sevgi icin. Uzanirsin yetisemezsin yetisirsin dokunamazsin dokunursun vazgecemezsin vazgecersin ama unutamazsin!!

Cıldırır bedenim ruhum daralırr ters düz olur hersey gözüm kararır..


 Sevmek yurek ister...:) ( kalp atacak ) aGa :):)


Serseri oldu gönlüm sensiz. Ne acıymış bu ALLah`ım onun Aşkından uzak olmak. Ben bir serseriyken oldum Beyefendi. işte aşk adamı değiştirmez digenelre örnek olsun.


Ne Hoşçakal , Ne Mutlu Kal Ben Nasılsam , Sende Öylece Kal . . ! 


Gelmesin kahretsin. Bilmezsin ne haldeyim. En zor halimde seni isterdim hep yanımda. Ne yazıkki hiç olmadın yanımda.Sorsan HeRKeS İyİDiR Ama FalaNıN iÇiNİ fiLan Ne BiLsiN....


Uyan gözlerim gafletden uyan. Bu gece rabbime dua et.


Seni ÇekeCeqime eL fRenini ÇekeRim yüReqim yanaCaqına LastikLer yanSın


Nice insanlar gördüm kalpleri bombos ama mutlu, çokaz insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama ask atesiyle yanip kavrulan,hüzünlü ve mutsuz !

Seni kafaya değil, koluma bile takmam bu zamandan sonra.Hey yavrum hey kıza bak :) Kendini Şakira sanmış. Bu gazla alırsın bir Şakiri :)


 Yastigimla uykumu basbasa biraktim, sirf seninle yanliz kalabilmek icin! Bu da yetmedi kendimide bir kenara biraktim simdi burda yanliz sen varsin!


Hayatta En Aci Sey Sevipte SeviLmemektir seviLmedigini ßildigin haLde Canindan Cok sevmektir...Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, cekici ve güzelsin ama aranizda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin...


Sana olan askim sagir bir ressamin kristal bir yüzeye düsen gul yapraginin çikardigi sesi cizdigi zaman bitecek..
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü