En Yeniler

Ayrılık Yazı Durumları

Ayrılık Yazı Durumları

Merhabalar,  Bugün sizlere Whatsapp Durumlarında, Yazı veya mesaj olarak!
Sizler için en güzel ayrılık sözlerini sayfamızda paylaşıyoruz! Sevgilinizden ayrıdınızmı ? Ozaman doğru adres.. Seviyorsunuz ama, yinede onunla olmuyorsa Anlamlı AYRILIK Mesajları göndererek kendini mutlu et!
Ayrılığın bize iyi geleceğini söyledin ve ayrıldık. Bekliyorum bu ‘’iyi’’ nereden gelecek, düşünüyorum bana ne katkısı oldu, bulamıyorum… Mutlu olmanı diliyorum, o çok beklediğin ‘’iyi’’ sana gelir dilerim.
Ayrılmak bize yakışmadı. Ben ve sende hiç durmadı. Son bulur mu bilmem ayrılığımız, başlar mı yeninden öykümiz? Seni bekliyorum ve bunu bilmeni istemiyorum.
Ayrılığın hüznünü yaşıyorum içimde. Dışarı yansıtamıyorum kızıyorlar, o kız amacıyla değmez diyorlar. Senin amacıyla dost çevremden vazgeçtim. Senin ile ilgili kötü söz duymak istemiyorum. Seni yanımda istiyorum….
Hatırlıyor musun tanıştığımız ilk günü? Benim aklımda çıkmıyor, rüyalarıma giriyor. Ayrılığımız ise kabusum oluyor. Benim öyküm senle başladı, sen gidince bitti. Yeni bir öykü yazmaya ne halim kaldı, ne de isteğim.
Sen dönmeyeceksin biliyorum. Ben gelmeyeceğim biliyorsun. Aşk ve gururu aynı öykü içersinde yaşattık biz. Gurur ağır bastı ve  aşk kaybetti. Biz kaybettik…
Seni seviyorum dedin, inandım. Nereden bilebilirdim yalan olduğunu ve gözlerinin, benim hissettiğim gibi bakmadığını. İlk aşkımdın ve son olarak kalacaksın. Yaşattığın acılar amacıylai sızlatıyorsa korkma, hayatın süresince bu kadar ‘’tatlı’’ bir acı daha katiyen yaşayamayacaksın.
Yağmurlu bir gündü ayrıldığımızda, her yağmur yağdığında yine ayrılıyoruz sanki. Üst üste ayrılıklar yaşıyoruz ve sen yoksun. Tıpkı eskisi gibi. Ben yaşatıyorum bu aşkı da ayrılığı da…
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü