En Yeniler

Savaşçı 1.Bölüm Sözleri

Savaşçı 1.Bölüm Sözleri

Kılıç timi bir araya geldi ya şimdi dağlar düşünsün.
Birine bir görev veriyorsun, canını ortaya koyuyor. Bunun ölçüsü, matematiği, bedeli, tazminatı olur mu? Bu iş değildir kardeş, bu başka bir şeydir. (Albay Halil İbrahim Kopuz)
Senin istediğin kadar makamın rütben olsun sen emrindeki adamlar kadarsın. (Albay Halil İbrahim Kopuz)
Savaş SEVİLMEZ. Savaş seven adam PSİKOPATTIRSAVAŞÇI değil. Savaşta KANvardır. Savaşta NEFRET vardır. Savaşta ÖLÜM vardır. SAVAŞÇI zorunda olduğu için savaşır. ÜLKE için, BAYRAK için, ONURUN için savaşırsın, İnsan olduğun için SAVAŞ BUDUR. (Yüzbaşı Kağan Bozok)
Dağda sırtını bir adama dayarsın, o tökezledi mi sen de ÖLÜRSÜN. Sen sağlam basmazsan, o ÖLÜR. Denklem bu kadar basittir. (Yüzbaşı Kağan Bozok)
İnsanın telefon çalınca kalbi küt küt atar mı? Benim atıyor işte. Neden KAĞAN. Kağan diyor ki “Anne ordu mevcudumuz 1 milyona yakın” Bu ne demek? Bir milyon anne, bir milyon baba demektir. Ama evladım televizyonun alt tarafından kırmızı yazılar geçmeye başlamıyor mu? Kalbim yerinden çıkacakmış gibi atmaya başlar. Eyvah şehit haberleri geçecek, bir ANA KUZUSU toprağa düştüğünde, Şu hayat nasıl devam eder. Hiç anlamıyorum. (Yüzbaşı Kağanın Annesi Selver Bozok)
Ben ASKER annesiyim evladım. Benim ömrüm iki fasıl; Birincisi YÜREK ÇARPINTISI, ikincisi BEKLEMEK. (Yüzbaşı Kağanın Annesi Selver Bozok)
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü