En Yeniler

Teşekkür Sözleri

Bu değerli arkadaşlarımın beni yalnız bırakmayarak, en özel günümde yanımda olmalarından dolayı büyük mutluluk duyuyor ve herkese teşekkür ediyorum..
Arkadaş olmak sorumluluk ister, başın sıkışınca değil her zaman benim yanımda olduğun için sana teşekkür ederim arkadaşım...
Ne kimse senin gibi mutluluk verebilir bana ne de kimse benim gibi aşık olabilir sana, sen benim için aşkın manasısın teşekkür ederim bir tanem.
Bir gülüşün yeter dertlerimin silinmesine, bir sözün yeter beni hayata döndürmek için işte sen benim için o kadar önemlisin sevgilim, teşekkür ederim sana aşkını esirgemediğin için.
Kanat takıp uçamaz olmuştum mavi gökyüzünde, duymaz olmuştu kulaklarım bülbül seslerini, söylemiyordu dillerim sevda şarkılarını, tükenmişti kelimeler yazmaz olmuştu, aşkı yaşayan bir ölüydüm yeryüzünde. Şimdi; yeni doğan bebek gibi hayatı yeniden öğrettiğin ve yıldızları yoluma serip karanlık dünyamı aydınlattığın için teşekkür ederim aşkım.
Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim bana da yakıştığın için sevgilim çok teşekkür ederim.
Teşekkür ederim bana ilk defa aşkı tattırdığın için, bana severek yaşamayı öğrettiğin için hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için teşekkür ederim.
Bana ben olabilmeyi öğrettiğin için… Ardından dökülen yaşları güle çevirebildiğin için gülüşünle güneşim olabildiğin için varlığın için teşekkür ederim.
Ruhum soğuk bir yazdan sıcak bir eylüle geçerken yıldızlarımızdan ışıklar saça saça uçuyorduk güneşe duyumsayabildiğimiz sonsuz aşkımız için teşekkür ederim.
Bütün insanları sevdirdiğin için, gönlüme ilhamları indirdiğin için, bir ömür doyasıya güldürdüğün için, tanrım, bu emsalsiz aşk için teşekkür ederim.
Yüreğimin en gizlisinde saklı olan, sürekli olarak düşündüğüm, aradığım ve hep andığım aşkım sen olmasan ben ne yaparım bu güzel aşkı bana sunduğun için sana teşekkür ediyorum bir tanem.
Gözümdeki kızıl ışığa lanet eden sevgili; unuttuğun yüreğimdeki aşk için teşekkür ederim.
Ayağıma prangalar, ellerime kelepçeler yüreğime sevgini verdiğin, aşkına tutsak sana köle, hayatıma güneş gibi doğduğun.
Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi! Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım!
Aşkım bu güzel aşkı bana yaşattığın için sana sonsuz teşekkür ederim…
Aşkım güzel büyüleyici laflarından dolayı sana çok teşekkür ederim, mucukss.
Kimdin neydin bilmem ve bir gün geldin aniden sevdim düşünmeden ama bir şeyden eminim halen ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim bana da yaşattığın için sevgilim çok teşekkür ederim.
Şiir bakışlım sessizliğin dingin sularında mısra mısra gözlerine birikirken yaşam taşlarıma anlam kattığın için teşekkür ederim.
Hiçbir şey duymadığım, görmediğim anlar oluyordu rüyalarımda bile senden başka bir şey görmüyordum bana tattırmış olduğun ölümsüzlük iksiri için teşekkür ederim.
Yıllar sonra yaşadığını bilmeden, yeniden dünyama alma şansını bulduğum, ilk ve son aşkım neredesin? Yüreğimi ve dünyamı sevginin sıcaklığı ile doldurma şansı veren yüce rabbim, sana sonsuz teşekkürler, sevgi dolu yüreğime ve aşkım sana da tabi ki.
Nasıl ki gece ile gündüz var ise, nasıl ki tatlı ile ekşi birbirini tamamlıyor ise, nasıl ki deniz ile kum birbirine bağlı ise bende seninle bir bütünüm sevgilim, bana sensizliği yaşatmadığım için teşekkür ederim.
Sen benim umut denizimsin, sen benim delice kürek sallayıp sana doğru geldiğim tek sebebimsin, senin dünyanda boğulmak bile huzur verir bana sevgilim, teşekkür ederim bana bu duyguları yaşattığın için.
Ölüm arkadaşları ayırmaz, arkadaşları ayıran sadece yalanlardır. Beni de senden sadece ölüm ayırır canım arkadaşım. Teşekkür ederim bana yalansız olduğun ve benim her zaman yanımda olduğun için.
Beni dünyaya getiren, her anımda yanımda olup bana destek olan ve benim bu yıllara gelmemde sonsuz emeği geçen sevgili anne ve babama çok teşekkür ediyorum.
Yanaklarımdan eksik etmediğin öpücükler için teşekkürler sevgili anneciğim.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü