-->

En Yeniler

Seni Seviyorum Sözleri

Yalnızlık ve sevgisizlik iki derin çukursa, bu derinlikleri dolduracak kadar çok seviyorum seni.
Alınması en güzel şeyi; sevgini alıyor, verilmesi en güzel şeyi; sevgimi veriyorum. Ve söylenmesi en güzel şeyi söylüyorum: Seni seviyorum... 
Hayatıma giren en güzel varlıksın hep öyle kalacaksın seni seviyorum biriciğim.
Aşksız kalan dünyamı yeniden alevlendirdin gülüşünle, sıcak ellerinle hayat verdin bedenime, gözlerin vurdu beni aklımı aldın ummadığım anda. Şimdi sana bağımlıyım. Seviyorum seni beni de artık anla!
Günahlarını ben alayım, sevaplarım senin olsun. Acıları ben çekeyim, sefayı sen çek. Dertleri bana yükle, sen sadece bana gülümse. Aşkım seni çok seviyorum.
Gözlerinin deryasına kapıldım, gidiyorum gözüm kapalı. Sözlerine kapıldım duymuyorum dünyayı, gülüşüne vuruldum umurumda değil hayat sen varken yanımda. Sevgilim benim seviyorum seni.
Dağlar kadar büyük sana aşkım, ırmaklar kadar temiz sana olan duygularım, gözlerin gibi parlak seni için düşündüğüm umutlarım, seni seviyorum bitanem benim.
Senin için yaşıyorum bu hayatta, senin için gülüyorum acı hayata, seninle huzur buluyorum dertli dünyada, bir senin için varım bunu asla unutma. Seviyorum seni.
Sevmek değil benimki ölürcesine inanmak sana, aşık olmak değil benimki hastalık sana olan ilgim. Sensiz olamam ben, yarım kalırım. Sensin tek ilacım, seviyorum seni.
Sen benim meleğimsin, senin için besteledim hayatımızın şarkısını. Seninle bir ömür boyu giderim korkmam asla, sana güveniyorum bu hayat senin bunu unutma. Sen benimsin seviyorum seni sonsuza dek, kimse giremez aşkımızın arasına.
Sensiz ölmem bu hayatta korkma, senin için yaşarken nasıl ölürüm, seni bensiz bırakırım? Senin için yaşamaya başlamışım ben, sensiz olamam istesende istemesende seviyorum seni delice!
Seni canımdan çok seviyorum, seni hayatla paylaşamayacak kadar kıskanıyorum. Seni helalim, geleceğim olduğun için saklıyorum kendime. İçimde yaşıyorum, seni seviyorum bebeğim..
Ne kara kışlar aşkımızı bitirecek kadar soğuk olacak ne de yazlar aşkımızı eritecek kadar bunaltıcı olacak. Sakın unutma ben seninle dört mevsim değil bir ömür boyu varım. Seviyorum seni aşkım!
Aşkın bir zehir olsun içimde sarsın beni, alsın kendine. Senden başkası değmesin eli elime. Senin için ölürüm düşünmem bile! Seviyorum seni gülpembe..
Sen benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın… Seviyorum seni aşkım..
Her gün senin için ağlıyorum, senin için yazıyorum sözlerimi ve resmine okuyorum aşk dolu sözlerimi, seni ne kadar sevdiğimi bilmeni istiyorum. Seni çok seviyorum.
Bir damla gözyaşı değil, yağmurları yüklerim bedenime. Sevinçleri değil, mutluluk aşısını vururum senin için kendime. Senin için hayatın acısını alır mutluluğa çevirir, senin için yaparım bunları. Seviyorum seni.
Kırık Bir Hayatın Sakat Kalmış Bir Oyuncusuyum, Kalbim Kırıldı Sakat Kaldım Aşk Acısını Çektim Ağladım, Seni Bulmuşum Hayatta Susarmıyım Sanıyorsun? Sana Sevgim Delice Susturamaz Beni Kimse Seviyorum Seni öLümüne…
Yeşil ağaçların sevgi kokan dalı gibisin, el değmemiş suların en saf örneğisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebeğimsin seviyorum seni bebeğim..
Saatler geçsede Acımasız, Seni unutturmuyor bana hiç bir dakika, odamda yalnılığımı paylaşıyorum kalbimle, kalbim anlatıyor seni ben dinliyorum sevgiyi, Odamda Sessizliğin Müziği Kalbimde Sen Gözyaşlarımda resmin, Seviyorum Seni..
Bir Rüzgar Gibis hayat Bazen Durgun Bazen Olabildiğince Hızlı hayat benim için Sensin Rüzgarı ise Sevgin, Bazen Hızlı Bazen Durgun Herşeye rağmen Sevgi Dolusun Seviyorum Seni Bebeğim Benim Olurmusun?
uçan kuşlara anlatsam seni anlamaz hiç biri bendeki sevgiyi kaldırmaz dünya dili, Seni Çok Seviyorum bebeğim unutma Bu Sözlerimi..
Yaşamakmı benimkisi Söyle Sevgili? Seni gördüğümden beri Çekiyorum Aşk Derdini, Sana Söylemek istiyorum Sevgimi cesaret edemiyorum utanıyorum Belki Ama 2 kelime Kurdum içimde Seni Seviyorum…
Yalansız Dolansız Bir aşk benimkisi, Kimse Bilmez içimdeki Seni, Derdimin Dermanısın Sevgin içimde Ebebdi Kimse Durduramaz içimdeki Sevgini Seni Seviyorum..
Sen Yıldızlar gibi parlak Ol geleceğimde Sen Ay Gibi Yıldızlara Eşlik Et her gününde, Sen benim Ayım Yıldızım oL Sen Sadece benim Dünyama Güneş Gibi Doğ Aşkım Seviyorum Seni.
Sözlerimi Aşık Olamayan Anlamaz içimdeki Derdi Aşkın Çilesini Ağlamayan Kalp Anlamaz, Seni Sevdim Delice içimdeki Ben Senin için Ağlıyor Her Gece Kalbim Adına Hasret kaldı Seviyorum Seni Aşkım yarım Kaldı, Adın kalbimde Yazılı Sensizlik Aldı Güzel Anılarımı Ama Yinede Seviyorum Seni..
ihtiyacım yok başka hayata Seni Sevdim sadece hayatımda, bir senin için başladım yürümeye bu hayatta bir senin için düşerim kara toprağa seni seviyorum bu can sana fedaa
Seviyorum Seni, Seviyorum Seninle geçen Güzel Günleri, Gözlerine Bakıp Hayata Merhaba Demeyi Seviyorum Birtanem..
Bugün içimde Bir mutluluk Var Gözlerim renkli Bakıyor Hayata, Ve Hayat benim için Başlıyor Bugün ve Her gün Seninle Başlayacağım hayata Seni Seviyorum Birtanem..
Seni Sevmek Hayata haykırmak Gibi, Seni Sevmek Bütün Güzelliklerin Başlaması Gibi Seni o kadar çok Seviyorumki içimdeki dünya Sevgi yüklü Sana Karşı bebeğim. Seviyorum Seni.
Yaşamayı özlemişim gülüm Sen bana Bir güldün ya ben o An yeniden Doğdum Sanki Gülüm Sen Benim Solmayan Gülümsün Seni Seviyorum Gülüm…
Arkaya Bakıp Giden Zamana Gülüyorum hep Anıları Seninle Yaşamak istiyorum Sadece Sen Ol yanımda Hayat ozaman Çekilir Ozaman ben Olurum hayatta Seviyorum Seni.
Belki bugün belki yarın ümidiyle bekledim seni ve sen geldin şimdi kalbim atıyor seninle, şimdi yüzüm gülüyor seninle bebeğim..
Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatsam da kelimeler yetersiz kalır her güzelliğin sonunda, seni anlatamaz hiç bir güzellik seni anlatamaz kalbime ve ben seni yaşıyorum hayalinle seviyorum seni biriciğim..
Seni severken ağlamayı sevdim, senin yanında gülmeyi sevdim. Seninleyken ben seni özledim. Seni seviyorum derken titreyen yüreğimi, o halimi sevdim bebeğim, seni çok seviyorum.
O kadar uzakta değilsin bana, sadece ellerimiz uzak kaldı. Gurbetin ortasında, sen ne olursa olsun benimsin. Benim gelinimsin bebeğim, seviyorum seni helalim..
Mesafeler olsa da aramızda bu kalp atmaz senden başkasına. Sakın korkma bebeğim, ben senin için bu dünyada varım beyaz meleğim, seviyorum seni.
Seni unutamam asla, unutmak için zaman geçse de silemez seni hayatımdan asla! Ben sana sevdalıyım, sana yangın. Başka dünyada yaşamak anlamsız gelir sensiz bana, seni seviyorum.
Hayat bir yarış benim için zorlu ve acımasız, seninleyken unutuyorum bütün hayat telaşını. Seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat, seninle bir bütün olduğumu anlıyorum kimsenin bozamayacağı bir bütünüz aşkım, seni seviyorum..
Sana sevgim ebedi bebeğim seni çok seviyorum içimdeki dünyada senin için bir hayat kurdum ve sensiz olduğumda ben orda yaşıyorum sensizliğimi kurduğum dünya ile geçiştiriyorum.
İçimdeki sevgiyi anlatsam sana ne günler alır ne de aylar alır içimdeki sen kelimesini, seni ben bir an değil her an düşünüyorum seni çok seviyorum.
Yalan değil bu sözlerim sadece sana sevgi sözlerim senden başkası olmadı hayatımda asla, ilk ve tek aşkımsın benim seviyorum seni…
Vazgeçemem senden asla, ne olursa olsun bu kalp bir sana atar bu gözler bir sana bakar, bu can senin için yaşar seni çok seviyorum bebeğim sensizlik kurutur hayatımı..
Bensiz gitme sakın uzaklara sensizliğe dayanamam asla unutma! Seni her anımda yaşamak isterken uzağımda kalırsan dayanamam ağlarsam yüreğim ağlar ağlarsam hayat ağlar dünyamda seviyorum seni unutma bunu asla..
Şiirler şarkılar daha anlamlı geliyor bana seni tanıdıktan sonra, şimdi adına şiirler şarkılar sözler yazıyorum adını duvarlara yazıp adınla konuşuyorum artık seviyorum seni bebeğim.
Seni sen olduğun için değil, seni bende bulduğum için seni seviyorum.
Ağırdır sevmelerin her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz. Her şey olur da bir tek kalbim sensiz olamaz.
Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz, sevgi dilsizdir.
Dünya hep karanlık olsa bile beni aydınlatacak tek şey senin o güzel gözlerin olacak. Sevgilim!
Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken ise ben hiç seni seviyorum demedim..
Güç erkeğe, güzellik kadına verilir. Ama her şeyi yenen güç yalnız güzele yenilir. Seni seviyorum! Aşkların aşkı bitanem.
Seviyorum sevmenin acı verdiğini, her sevenin sevilmediğini bile bile.. Ama yine de bir umut taşıyorum. Belki seven sevilir diye.
Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın. Ve zaten genellikle o daha az sever seni, senin onu sevdiğinden..
Sana nasıl seviyorum dediğim merak ediyorsan çok sevdiğin uğrunda öleceğin birine seni seviyorum de.
Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?
Her gün seni düşünmek ve yokluğunu fark etmek nasıl acı veriyor bana bilir misin? Bir gün sende sever misin?
Seni tahmin değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum gülüm.
Seni seviyorum, çünkü her sabah kalktığımda yaşamak için tek nedenim, sen varsın. Fakat seni sevmek için binlerce nedenim var.
Aklım seni düşünüyor. Gözlerim seni arıyor. Kalbim senin için çarpıyor. Yahu bu organlar benim değil mi? Neden hep sana çalışıyor?!
Şimdi seni düşünüyorum gülüşünü, bakışını, ve bana aşkım deyişini.. Seni seviyorum.
Gitmek unutmak değildir bunu sen çok iyi biliyorsun. Aklımda gözlerin varken sen buna gitmek mi diyorsun.
Ben eskiden aşkı bilmezdim, hep böyle gider sanırdım hayatı, umursamaz, takmaz, kendi için yaşayan, serkeş, ama öyle bir zamanda yaşıyorum ki şimdi, bana inanın her anım saniyem gecem gündüzüm, daha göremediğim bilemediğim ilerim bile onunla dolu. Hiç korkmayan ben şimdi çok korkuyorum, ya onsuz kalırsam bir gün diye.
Seni giderek daha çok seviyorum demişti.. Demek ki o yüzden gitti.
Ne garip değil mi? Bir gün hepimiz birimizin eski sevgilisiyle evleneceğiz.
Seni seviyorum! Seni seviyorum! Seni seviyorum! ohhh! Ne kadar seni seviyorum bak.. Birde yüzüne söyleyebilsem..
Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.
Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem.
Sev seni seveni dağda çoban olsa da, sevme seni sevmeyeni Bağdat’ta sultan olsa da..
Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.
Kırıyorsa sözlerim susarım, bir daha konuşmam. Rahatsız ediyorsa varlığım, ölürüm karşına çıkmam. Rahatsız eden sevgim ise üzgünüm ona engel olamam. Çünkü Seni çok seviyorum!
Ben seni, canımdan daha çok seviyorum, hayatımın anlamı, canım cananım, gamzelim benim, mis kokulu yârim benim, sen benim için yaşamın anlamı aşkın tam kendisi, gönlümün sultanı, değiştirilemeyen, yedeği olmayan, ve beni ipsiz tek bağlayabilensin beter böceğim.
Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil.
Sen en mükemmel sevgiyi hak edecek kadar güzel fakat herkesin seni sevmeyi hak etmeyeceği kadar özelsin.
“Seni Seviyorum” kötüye kullanımdan dolayı tedavülden kaldırıldı. Piyasada dolaşanlar sahtedir, kanmayın.
Bugün ağlamayı düşünüyorsan sakın yapma çünkü bir yerde senin bir gülüşün için yaşayan biri var.
Seni seviyorum cümlesinin seni öldü cümlemizin başı sağ olsun.
Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın hiç sensiz kalmazdım.
Yaşamak direnmektir, sevmek güvenmektir. Şunu unutma; insan bazen dünyanın hakimi, bazen de küçücük bir kalbin eseridir.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü