En Yeniler

İyi Geceler Sözleri

En güzel gecelerin, en güzel rüyalarını gör bir tanem, tatlı uykular.
Çağrılarım öpücük olup yanağına konsun. Mesajlarım kalbine kazınıp duygularım olsun. İyi geceler diledim sevgilim haberin olsun.
İyi geceler her şeyim. Kalbimde tüten çiçeğim. İstesem de unutamayıp ömür boyu seveceğim.
Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu, sen yanımda yoksan.
Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.
Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim.
Hep aklımdasın, öylesine bendesin ki hiç bitmek tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek, görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.
Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum bir tanem.
Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, gecen mutlu, kalbin huzur dolu olsun, iyi geceler.
Sensiz sabaha uyanacağım, bir gece nasıl iyi geçebilir ki…
Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi.  Ben sana ay kadar yakın olacağım, ışığımla aydınlan ve rahat uyu, hayal gözlüm.
Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin. Çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana, yine sen geldin. Usulca yaklaşıp yanağıma bir buse verdin. Bende öpüyorum canım seni, iyi geceler sana da.
Bir dua gönderiyorum Allah’ıma, sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni çok seviyorum aşkım, iyi geceler sana.
Bu gece yağan yağmura yazdım, sana olan duygularımı. Seni ne çok sevdiğimi anlatsın, sel olup aksın üstüne diye. İyi geceler bir tanem, damlaların çıkardığı ses sana ninni olsun. Rüzgar haykırsın, sensiz geçen gecelerdeki ıstırabımın sesini ve seni ne kadar çok sevdiğimi.
Aşk sarhoş gezmektir, ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır, buğulu camlara. Bu mesajla aşkımı gönderiyorum sana. İyi geceler aşkıma.
Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değer mi dediler, meğerse değmezmiş…
Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda. Bir hüzünle uyuyup, bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler.
En güzel geceleri seninle kapatıp, her yeni güne seninle merhaba demek çok güzel her şeyim. Sana iyi geceler diliyorum bir tanem.
Sen benim rüyalarımdaki hayalim, hayattaki tek yaşama sebebimsin, iyi geceler meleğim.
Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse, sahiller dalgaları nasıl özlerse, kuru toprak suya nasıl hasretse, sende benim hasretimsin aşkım, iyi uykular tatlı rüyalar.
Deniz kumsaldaki kum tanelerini, zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez. İyi geceler tatlı rüyalar. Allah rahatlık versin.
Koynunda kokunla uyumayı her şeyden çok isterdim, yastığımın yarısı ben yarısı sensin. İyi geceler canımın yarısı, seni çok ama çok seviyorum.
Bu gece bütün sevdiklerin yanında, ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum, seni canıma koydum. İyi uykular
Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve benim olduğunu bilmek isterim. Canımın içi iyi geceler.
Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum ve hep seveceğim iyi geceler.
Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahsetsin biriciğim.
Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.
Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.
Rüyalara rest çektim uyumuyorum, herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum, uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum, onlar uykuya ben sana doyamıyorum. Bir tanem iyi geceler .
Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda, aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.
Ne kadar da sıcak ellerini yüzümde hissedemesem de, yastığımı senin kucağın, yorganımı ise sen sarılıyormuşsun gibi düşüneceğim. İyi uyu aşkım. Geceler korkutmasın seni. İyi geceler.
Gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına en mutlu şekilde uyan ve sabah gülümseyerek yeni güne başladığında, beni aklından geçirmeyi unutma. İyi uykular.
İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.
Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.
Özlemim sana sevdiğim. Sensiz rüyalarımdan artık bıktım. Umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur. İyi geceler canım. Seni çok seviyorum.
İyi ki varsın bir tanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. İyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın.
İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım. Demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş. Sende beni düşün uyumadan önce. İyi rüyalar aşkım. Rüyalarda buluşmak dileğiyle.
Hayatımdaki en değerli varlık, canımın ta içi, bir tanecik sevgilim benim, yarın görüşmek dileğiyle, iyi geceler.
İsyanım sensiz geçen gecelerime. Ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana. İyi geceler canım. Rüyalarda kavuşmak dileğiyle.
Karanlık geçeni aydınlatsın, kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Rüyalarının kahramanı olayım sevgilim. İyi geceler sonsuz aşkım.
Uzadı gecelerim, sabah olmuyor. Sensiz bir tanem, odama hiç güneş doğmuyor. İyi geceler aşkım.
Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne. Ne kadar da güzelsin öyle, her halinle. Düşüncelerimdeki tek güzele, iyi geceler.
Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru. Konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk meleğim.
Birden uyandım. Doğruldum yatağımda. Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam. Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan. Kabusum oldu sensiz geceler artık bana. Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana.
Ne varsa aradığım bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum. Sende bütün umutlar, sende bütün duygular. Beni bende arama, ben artık senin olmuşum.
Geceler sessiz, soğuk, ayaz. Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme. İyi geceler canıma.
Her gecenin karanlığında dualarımla düşünüyorum seni bir tanem, dualarım yalnızca sana iyi geceler bir tanem.
Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım, gel beni al hemen.
Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın bir tanem.
Geceye inat seninle sabahlayacağım, güneş kıskansın seninle ısınacağım, yastıklar ağlasın göğsünde uyuyacağım ve bir tek sana bağlı kalacağım aşkım.
Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bırakıldığını söylerse aldırma. Çevir gözlerini gökyüzüne, sana gülümseyen gözlerimi göreceksin. Aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.
Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.
Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin. İyi geceler güzel gözlüm.
Her şeyin bir zamanı var. Yaşamında, sevmenin de, ölmenin de ama şimdi uyku zamanı. İyi geceler sevgilim.
İyi geceler gözümün görmediği gönlümün hissettiği.
Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun, iyi geceler.
Aşkın satılığa çıktığı, dostluğun bozuk para gibi harcandığı bu güzel dünyada, değerini paha biçemediğim insanlara iyi geceler.
Sensizlik olsa da sonum, geceler dert ortağım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim, benim sonum yalnızlık olur, iyi geceler aşkım.
Sen uyurken şuan tatlı rüyalar görürken, ben seni düşünüp seni çizeceğim boş duvarlarıma bir tanem, iyi geceler.
İyi geceler küçük cadım, tatlı rüyalar, seni çok seviyorum bir tanem, rüyanda beni görmen dileğiyle.
Sensiz bu gecenin soğukluğu çekilmiyor, hayalin gözümün önünde yalnızım odamda, tatlı rüyalar aşkım, iyi geceler.
Benim olan her şeyden daha değerli, dünyada eşi benzeri olmayan tek varlığım, meleğim. İyi geceler.
Her aya bakışında beni hatırla, gözlerin yıldızlara takılırsa seni düşündüğümü sakın unutma, unutma bir yaprak düşerse avuçlarına, ellerimdir sakın bırakma.
Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun iyi geceler arkadaşım.
Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler.
Geceme ışık ol, rüyalarımın ateşi ol, sadece benim ol, iyi geceler aşkım.
Rüyaların en güzelini görmen için sana dua edeceğim aşkım, iyi geceler.
Müjde; Bu gece günahlarda %100’e varan indirimler, iyiliklerde bin kata varan ekstra puanlar sizi bekliyor… Not: Kul hakkı kampanya dışıdır. İyi geceler…
Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin iyi geceler sevgilim.
Gözlerimi kapattığımda görmek istediğim rüya sensin; tıpkı gözlerimi açtığımda görmek istediğim sen gibi aşkım. İyi uykular.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü