En Yeniler

Evlilik Yıldönümü Mesajları

Arkadaşa ve Eşe Evlilik Yıldönümü Mesajları Sevgiliye Evlenme Yıldönümü Mesajları


Bu anlar çok önemlidir ve mutlaka hatırlanması gereklidir. Aman ne olacak zaten haberi bile yoktur demeyin inanın bana çok dikkat ediyorlar. Özellikle bayanlar neredeyse bu günleri hafızalarına kazımışlar ve o günü bekliyorlar. O yüzden eşime evlilik yıldönümü mesajları 2017 yılı için arayanlar sitemize uğrayabilirler. İstediğin her şekilde bulacağınızdan emin olabilirsiniz çünkü burada ona göre hazırlık yaptık. Evlilik yıldönümü mesajları kısa veya uzun olanlarını da
Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi… Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.
Güzeli ve çirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, içtenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıl dönümleri kutlamak dileği ile…
Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle… Mutluluklar!
Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın…
Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz…
Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler… Seni seviyorum.
Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar…
Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Birtanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.
Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz.
Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana.
Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.
Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile…
Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek!
Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim… Mutluluklar…
Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.
Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmayacak. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım.
Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim.
Hayat denen bu yolu seninle paylaşıyor olmam ne büyük bir talih benim için, iyi günde ve kötü günde daha nice yıllara birlikte.
Sana esinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yasam diliyorum. Her ıkinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.
Her şeyi ile mükemmel bir eşsin sen. Birlikte geçireceğimiz daha nice evlilik yıldönümlerine Birtanem.
Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.
Ömür boyu devamını dileriz. Mutluluklar.
Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Ömür boyu mutluluklar sizin olsun!
Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninle yaşamak ve seninle ölmek istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Birtanem…
Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileklerimizle.
Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni en güzel evlilik yıldönümü tebrik kutlama mesajınızı smslerinizi yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü