En Yeniler

Rüyada Abajur Görmek Anlamı Nedir?

Rüyada abajur görmek, rüya sahibinin hayatının dönüm noktası sayılacak ve kendine statü atlatacak bir işe gireceğine, bu sayede hayat boyu başarılı olacağına, böylece ticaret hayatına ilk aşaması atacağına işaret eder. Kişi, başkasının emrinde çalışmaktan muzdarip bulunduğu amacıyla hep hayalini kurduğu kendi işinin başına geçmek amacıyla büyük bir fırsat elde edecek ve bundan da kendini tatmin edecek oranda gelir elde edecektir diye yorumlanır.


Rüyada Abajur Takmak


Rüyada abajur takmak, egoist olan, etrafındakilerin çaresizliklerini, çektiği sıkıntıları, zorluğu ve yokluğu umursamayan, hep kendi çıkarını düşünen ve hep yalnızca kendisi kazansın diye çabalayan bir bireyin varlığına yorulur. Gölgesinde kimseye ekmek vermeyi düşünmeyen bir şahsa alamet edilir.


Rüyada Abajur Almak


Rüyada abajur almak, rüya sahibinin mühim ve büyük işler yapacağına bu sayede başarıları ile anılacağına ve saygın bir şahıs olacağına delalet eder. Kişi, yardım etmeye gereksinimi olan kimseleri de unutmayacak ve onlar amacıyla elinden gelen parasal desteği verecektir. Aynı vakitda, rüya sahibinin hayatında mecburiyet sebebi ile ortaya istikbal birtakım devrimlere alamet eder. Ezberin bozulacağı birtakım olayların yaşanacağı ve hali kabullenmenin çok uzun vakit almayacağı manasına gelir.


Rüyada Kırık Abajur Görmek


Rüyada kırık abajur görmek, rüyayı gören bireyin hayatıyla alakalı alacağı birtakım kararlara ve atacağı net adımlara delalet eder. Kişi, özel hayatıyla ve meslek hayatıyla alakalı köklü farklılıklar yapacak ve sonuçtan pişman olmayacak demektir.


Rüyada Işık Yakmak


Rüyada ışık yakmak, rüyayı gören bireyin başarıya giden yollarının aydınlık ve açık olacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, kazancının ve mal varlığının artacağına rivayet edilir. Sakin, huzurlu bir hayat geçirmeye, aile bireyleri ile uyum içerisinde olmaya ve fazlalığı mutlu geçecek bir hayat sürmeye yorulur.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü