En Yeniler

Hüzünlü sözler

hüzünlü sözler

Başını cama yaslama öyle, düşünme derin derin, aşk bu; mahveder insanı mesutken bak ben ağlıyor muyum her şeyimi kaybetmişken.

Eğer geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı dünya güneşe hasret kalırdı…

Uçurumun kenarında tutunduğum son dal sen olsan bile seni kırmaktansa kendimi uçurumdan aşağı bırakmayı tercih ederim…

Duvarlar da konuşmuyor…Dertlerimi bölüşmüyor Zalim kullar gülüşüyor Ölüm Ölüm Öldüm burda canım.

O yaşanmış Anıları sil gitsin,Beni nasıl sildiğin gibi, o verdiğin izi, Bırak Unut Beni…

Keşke hiç büyümeseydik dizlerimiz kanasaydı da kalbimiz hiç kanamasaydı.

Bulutların göz yaşları pencerene düşerken düşlere daldığın gecede hangi hayaller sana uyamayı unutturuyorsa Allah sana ilerde onları yaşatsın bir tanem.

Yedi ayrı diyardan yedi ayrı arı gelse ve yedi arı yedi çiçekten bel yapsa yinede senin kadar tatlı olamaz Aşkım. 

Sana güneş desem akşam görünmezsin, sana yıldız desem sabah kaybolursun, sana rüzgar desem birgün bitersin, sen en iyisi nefesim ol bittiğinde beni de bitiresin. 

Sensiz gelen gelen güne küsüm, sensiz doğan güneş, batsın bu dünyada tek gayemsin, yalanım yok kanım aksın… 

Varmı daha ağır yük zamanı çekmek kadar yaşama sebebimsin dünyada su kadar ekmek kadar ayrılığın, özlemin herşeyin bir hazzı var seni anmakta güzel seni beklemek kadar… 

Ben seni sevmeyi seviyorum. Ben seni severken sende böyle karşımda dururken, seni özlemeyi seviyorum ve böylece ölüp gitmeyi seviyorum. Bu sevgiyle tanıştırdığın için seni seviyorum.

Hastayım sana ölümü bekleyen hastalar gibi. Yastayım hala beni daha dün bırakmışsın gibi. Suçluyum sanma sevgini hapsettiysem mahkumlar gibi. Unuttum sanma seni daha dün sevmişim gibi. 

Uçabilir miydi yıldızlar gökyüzü olmasa. Hiç doğar mıydı ki güneş sabah olmasa. Açar mıydı çiçekler yağmur yağmasa. Yaşar mıydım bu dünyada sevgin olmasa. 

Şimdi sana uzağım belli mi olur belki sıcak bir gülüşle gelirim aklına, ılık bir yağmurla yağarım şehrine, belki deli bir rüzgarla eserim yüreğine. 

Yüreğin öylesine güzel ki onu inciltmelerine sakın izin verme. Ne sıcaklığını yitir, nede sevgini.Tek korkun unutulmak olsun. Seni unutanada yazıklar AŞKIM!!! 

Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım. 

Hani kardelen çiçeği göğe uzanıpta çıkarırya gövdesini karın altından… Zemheri yüreğim derki, yüreğinde kardelen kadar cesaretin yoksa, kış günü aşık olma… 

Kalbimde üç çiçek yetiştirdim. Sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardın. Bana kalan Beklemek Beklemek Beklemek.

Güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin. Sevgi kadar masum sevilecek kadar özelsin… 

Bir deniz düşün suzu, bir gece düşün uykusuz, bir insan düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, birden beni düşün sensiz…

Gül nedir ki ? Solup gider. Gün nedir ki ? Gelip geçer. Ateş nedir ki ? Söner biter. Sana olan sevgim sonsuzdur ancak mezarda biter… 

Son defa bebeğim gözlerinde öleyim. Son defa bir tanem yüreğinde kalayım. Son defa meleğim kollarında öleyim! 

Yar ben kendimi bildim bileli hep sana aşığım hep sana deli… 

Bir deniz düşün ‘susuz’, bir gece düşün ‘uykusuz’, bir insan düşün ‘sevgisiz’, bir bahar düşün ‘çiçeksiz’, bir de beni düşün ‘sensiz’… 

Nereden bilecektin seni sevdiğimi Hiç fısıldamadım ki kulaklarına aşkımı Senin için Günlerce gecelerce ağladım Nereden bilecektin Hiç silmedim ki yanında gözyaşlarımı.. 

Umudum bitince umudum olur musun? Sevgim yetmediği anda sevgime destek olur musun? Seni kaybettiğim anda yine benim olur musun? Sonsuz aşkım. 

Gece midir insanı hüzünlendiren yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen. Gece midir bana seni düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen..

Cehennem yokluğunun, inan diğer adıdır. 

Gönlümde özlemler, arzular yarım kederler geçiyor şimdi her anım boşlukta çaresiz kaldı kollarım senden ayrılıp da gittigim o gün.. 

Yağmur yağıp nehirlerim taşarsa, bahar gelip çiceklerim açmazsa ya birde yüreğimde yaram azarsa yaramı sarmaya tabip mi gelir? 

Sana bir gül sundum kokla ama soldurma. Sana ömrümü sundum yşa ama harcama. Sana kalbimi sundum sev ama parçalama. 

Yokluğun gönlümde bir iç savaştır. 

Artık tüm şarkılar hüzün makamında, sensiz bu yüreğimde. 

Senden ayrıldığım gün hüzünlü oldu gözlerime yaş yerine hep kanlar doldu. 

Gözlerimden akan her damla yaş kalbimden akan bir damla kan gibi ölmemi istiyorsan durma ağla bu canım sana feda… 

Birgün beni nasıl paslı bir makasla nasıl da derinden budayıp gittiğini farkettim.Yeni bir filiz veremiycek kadar derindi kesip attıkların.Sensizlikle oluşmuş hastaluğıma senin bile çare olamayacağını benim için artık çok gecikildiğini anladım… 

Seni ilk gördüğüm an huzurun doruklarındaydım sevincin en mükemmelini yaşıyordum, senden ayrıldığım gün ölümün acısını yaşadım sensizliği anladım.. 

Gözlerimden akan her damla yaş kalbimden akan bir damla kan gibi ölememi istiyorsan durma ağla bu canım sana feda… 

Mavi giyer deniz olursun, pembe giyer rüya olursun, yeşil giyer bahar olursun. En güzeliyse beyaz giyer benim olursun.

Hangi ruh duydu seni benim kadar derinden, hangi gönülde yandın böyle bir yangınla sen ya benim gözlerimdir seni bambaşka gören yada sevgimdir seni yücelten.

Hayatta umudun hep gülmek olsun, bir gün ağlarsan oda mutluluktan olsun, yaşayan bir kez ölür ölen bir kez gömülür benim sana olan sevdam ne ölür nede gömülür..

Bir gün gözlerin bir noktaya dalarsa, bil ki o gün seni düşündüğüm gündür. Bir gece yarısı tireyerek uyanırsa, bil ki o gün resmini öptüğüm gündür.

Bir gün beni nasıl paslı bir makasla nasıl da derinden budayıp gittiğini fark ettim.Yeni bir filiz veremeyecek kadar derindi kesip attıkların.Sensizlikle oluşmuş hastalığıma senin bile çare olamayacağını benim için artık çok gecikildiğini anladım… 

Hayat yaşandığı kadardır. Ötesi ya hatıralarda bir iz, ya da hayallerde bir umuttur. 

İnanıyorsan savunduklarına,arkasında duracaksın…gerek yol cellada çıkarıldığında darağacına tabureye sen vuracaksın…!

Sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesek de yaralı kalbimizle sevmesini biliriz..

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz. Unutma! Sevmek daima beraber olmak değil,sen yokken bile seninle olabilmektir.

İçim o kadar seninle dolu ki gözlerimde seni görürler diye kimseye bakamaz oldum…

Senin için ağlayan şu gözlerimi gelip silecek misin? Her gece seni düşünen beni bir gün sevecek misin? Seni bir ömür beklesem bir gün bana gelecek misin? Gel ne olur sevdiğim sev ne olur benim seni sevdiğim gibi.

Bir damla gözyaşı olmak isterdim; gözlerinde doğmak, yanaklarından süzülmek ve dudaklarında ölmek için…

Yıldızlar göz kırparken yalnız sandığın limanlara, maviye boya geceyi, işte o zaman yüreğinde büyüttüğün aşk tohumu çatladığında, sende öğrenirsin sevmeyi.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin…

Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü