En Yeniler

Aşık Edici Mesajlar

Seni seviyorum; elini kalbimin uzerinde hissettigim zaman, uzuntulerimi alıp onların yerine simdiye kadar kimsenin basaramadıgı o sıcaklıgı koymayı basardıgın icin.
Bir rüzgar gibi hayatım savruıurken acımasızca sen çıktın karşıma tuttun eıimi çektin hayatına, işte şimdi yaşamak nedir öğrendim yanında seviyorum seni aşkım
Geçmişin benim için önemli değil, geleceğin her zaman ben olduktan sonra..
Seni Kaybetmemekte Kararliyim. Kararlarimda İsrarliyim. İsrarlarimda İnatçiyim. İnatlarimdan Da Vazgeçmem Sen Benimsin Bebeğim
Gözler güzeldir bakmasını bilene,söz güzeldir anlamını bilene, aşk güzeldir değerini bilene...
Sönmesin gönlümün ümit çırası, nasılsa cehennem senden sonrası, bendeyse sevipte yanma sırası, küllere dönsemde ateşim sen ol.
Gündüzüm gecem belli değil, seviyorum seni yalan değil, senin sayende oldum Aşık, Görmez Gözüm Senden Başkasını Artık
Yüzüme okunmuş dua gibisin, elhamdülillah bugün de aşiğim sana.
Karşıma ilk çıktığında durdu zaman dönmedi dünya ttuldum sana ilk bakışta..
Senin için herzaman dua ediyorum nazar deymesin kalbine senin için şarkılar yazıyorum belki duyarsın gelirsin çaldığın kalbimle
Ben adını kalbime kılıçla yazdım akan kan sevdiğimdendi... seni benden çok seven varsa adını gelip güneşe buzla yazsın...
Sevmek zor aşık oımak ise sevmekten daha zor geıir bazen insana seni tanıdığımdan beri aşk kitapıarı okumaya başıadım şiirıer ezberıedim sayende birtanem.
Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek. seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevgi demek.
Meğer senle karşılaşmadan önce hiçbir güzelliği yokmuş mavinin , senin gözlerinde durduğu kadar
Ben sevdiğimi basit insanlardan kıskanmam, ağaç benim olduktan sonra isteyen gölgesinde otursun..
Tesadüfen tanıştığın bir insana bir bakıyorsun, herşeyin olmuş.
Ciddi aşkın adı; iki insanın arasında beraber açtığı ve beraber gômüldüğü mezardır..
Daha ne kadar seni sevebilirim hiç bir fikrim yok ama her aynaya baktığımda özleminden ölecek gibi duruyorum...
Onu biriyle gördüğünde kıskanıyorsan gerçekten aşiksin demektir..
Sensiz kalmakmi asla ... o karanlik odaya biraktinmi bulamazsin bir daha ... ben karanliktan değil sensizlikten korkarim..
Günes batıyor günler geciyor benim sana olan sevdam hicbir zaman bitmiyor
Yaşanacak günleri hayal ediyorum seninle umutlarımı bağladım kalbine hayaller kuruyorum şimdi seninle seviyorum seni canım bebeğim.
Seni tertemiz helal duygularımla sevdim seni bitmeyen özgüvenimle sevdim sana ben aşık oldum habersizce şimdi sölüyorum duy sesimi inan bana seviyorum seni aşık oldum sana
Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm...
Seni tanımadan önce yanlızlığı seni tanıdıktan sonra varlığı seni sevmeye başladıktan sonra ise yaşadığımı anladım...
Seni sevmek nefes almak gibiydi gelde nefes almaktan vazgeç şimdi...
Yorulmuşken kalbim dönen dünya içindeki acımasız hayatta, seni gördüm içimdeki dünya dönmeye başladı durduramıyorum içimdeki dünyayı harekete geçirdin engel olamıyorum seniyorum seni.
Gel bu hayata birlikte gülelim hayat bile kıskansın aşkımızı inadına gülelim hayata belki ozaman anlar acıların içinde gülmeyi..
Aşık olmɑk nedir bilmezdim öğrendim sɑyende. Seni gördüğümde dünyɑ dönüyormuş dedim, seni gördüm gözlerinde bittim. Seviyorum seni hem de delicesine.
Ayrılık acısı gibidir sevmenin acısıda vardır, seviyorum derken acı çekenler arasındayım duy artık feryadımı uzat elini bekliyorum seni.
Hayat berbat diyolar inanamıyorum, çünkü benim hayatım sensin...
Kalbim yanıyor adeta adın kazındı bedenime heryerde ismin yazıyor nereye baksam seni görüyorum aşık oldum diyorum duy sesimi birtanem.
Herkes manzara görmek için uzaklara gider benim uzaklara gitmeme gerek yok gözlerine bakmam yeter !!!
Gündüzüm gecem beIIi değiI, seviyorum seni yaIan değiI, senin sayende oIdum aşık, görmez gözüm senden başkasını artık…
Seni sevmek yanlışsa yanlış olurumda seni severim sevgilim...
O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.
Sen sevda bahçeme ekdiğim en mavi aşk..! yüreğime tutsak ettiğim en özel eşşin...! sen dillerde nazara gelecek kadar güzelsin...! sen çaresi olmayan hastaliğim, ölümden sonra bile sevebileceğim tek aşkimsin.
Gece olunca bir başka dile gelir duygular. . .şehir el ayak çeker nefretten. . .işte o zaman oluk olup kalbimden şiir olup akar sana,, benden yana duygular.
Kalbim bomboş kalmıştı sanki atmıyordu sessiz kalmıştı küsmüştü sanki bana, seni gördü gözlerim kalbime haber verdi kalbim direk seni kendine yazdı ve öyle aşık oldum sana.
Seni ilk görünce tutuldu dilim durdu dünyam sanki, seni ilk görünce hayat gözüme renkli geldi kalbim dile geldi seni görünce aşık oldu bu deli…
Gitmek mümkün olsa gitsem uzaklara, sevmesem seni yaksam yüreğimi, savursam küllerimi dağlara denizlere, yeşerirdi küllerim sana olan sevgimle.
Bir "rüzgar" bekliyorum belki esecek,belki esmeyecek..!! bir "kader" çizdim belki gülecek,belki gülmeyecek..!! ama öyle bir kalp taşıyorumki "seni" asla silmedi silmeyecek!
Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka.
Yeminlerimi senin üzerine sölüyorum gerçekten seni seviyorum yemin ederim bu sevgi sen olduğun sürece yanımda bitmez bunu unutma.
Geç kalmış bir aşkın nöbetçileriydik taaki gözlerin gözlerime deydiği o günden sonra aşık oldum sana beklediğim sendin hoş geldin dünyama aşkım.
Sen benim için bir değilsin sen benim için benimsin seni rakamlarla ifade edemem sen benimsin seviyorum seni.
Seni bu kadar çok özlediğimi bilse güneş daha erken doğar, dünya daha hızlı dönerdi. Kavuşalım diye biz, günler daha çabuk geçerdi.
Benimle bir zɑmɑn değil her zɑmɑn ol. Benimle bir sɑɑt olmɑ her sɑɑt ol. Beni bir ɑnlık değil her gün düşün. Çünkü ben öyle yɑpıyorum senin için sen bilmesen de.
Hayat şu gibidir içmes tatIı sana yararIı, sende benim suyumsun susadıkça adini haykırıyorum dünyama, seninIe hayat buIuyorum bunuda anIa…
Aşk dediğin insana kaynar suyu başından aşağı döktürür buz gibi suyun içinde yüzdürür, aşk öyle bişeyki benim gibi adamı geceleri seviyorum diye inletir.
Gülsün yüzün üzülmesin sıcak kalsın ellerin titremesin bana baksın gözlerin gülsün yada ağlasın ama sadece bana baksın aşkım..
Ağlamayi kadere, gülmeyi sana, ölmeyi tanriya, yaşamayi sana ,sevmeyi gönlüme, sevilmeyi sana. " borçluyum "...
Yalnız Kaldığım Hayatımda hep Sevenleri Alkışladım Şimdi Seni Buldum ya yalnızlığımda Şükürler ediyorum ALLAHIMA
Bensiz gitme uzaklara ben seni gecelerin koynunda unutmadım seni severek yaşadım seni bekliyorum hayatım.
Mis gibi kokuyorsun sevgilim, hoş geldin. kokun, asırlardır çürümüş ciğerlerime tekrardan can verdi. hoş geldin gönlümün sahibi.
Beni sevmeye yaralarımdan ve hatalarımdan başla. ben onlarla barışığım. senin ekleyeceklerini de sevmeye hazırım.
Sana binlerce gül vermek ısterdim ama güller solar, sana ömrümü vermek ısterdim ama bir gün ölecegim, sana sadece sevgimi veriyorum sonsuza dek süreceği ıçin…
Alt yapısı olmayan bir şehir gibiyim. Ne zaman hüzünlensem gözlerimi su basıyor. Ve ne zaman seni düşünsem, kalbimin trafiği aksıyor.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü