En Yeniler

Rüyada Adet Görmek Ne Demek? İhya

Rüyada Adet Görmek Ne Demek? İhya


Rüyada adet görmek, ya da diğer bir söyleyişle aybaşı, zorluk ve zahmet manasına gelir. Düzenin bozulmasına her şeyin giderek daha kötü bir hal almasına, karmaşaya, kavgaya ve korkuya tabir edilir. Hayırlı şekilde yorumlanmaz, malın ve paranın azalmasına, haydan gelenin huya gitmesine yorulur. Rüya sahibi amacıyla tehlikeli sularda yüzeceği manasına gelir. Rüyada adet görmek, doğru yoldan şaşmaya ve sapmaya işaret eder.


Rüyada Adet Olduğunu Görmek


Rüyasında adet olduğunu gören kişi, bildiği doğruları, ailesinden aldığı görgüyü ve terbiyeyi bir kıyıya bırakıp, ahlaksız ve günahkâr sayılacağı işler yapacak demektir. Rüya sahibi dinden çıkacak, hak yolunu da terk edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Erkeğin Adet Olması


Rüyada bir erkeğin adet olduğunu görmek ya da bir erkeğin rüyasında kendisinin adet olduğunu görmesi şayet evliyse eşini bir diğer kadınla aldatacağına, bekârsa da evli bir kadınla beraber olacağına delalet eder. Zina manasına gelir.


Rüyada Hamile Kadının Adet Olması


Hamile olan bir kadın rüyasında adet olduğunu görürse ya da kadın ya da erkek fark etmeksizin rüya sahibi, rüyasında hamile olan bir bayanın adet olduğunu görürse bir evlat sahibi olacağı ile müjdelenir.
Rüyada Yaşça büyük olan Kadının Adet Olduğunu Görmesi
Yaşça büyük olan bir kadın kendisini rüyada adet olmuş görürse bu çok kötü bir habere işaret eder. Rüya sahibinin hayatını kaybedeceğine ve ailesine büyük acılar yaşatacağına delalet eder.


Rüyada Aybaşı Olmak


Rüyada aybaşı olmak, yalana, hırsızlığa, ihanete ve fesat olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin iyi ve güzel huylarını kaybedip, ahlaka ve dine aykırı işlere kalkışacağına yorulur.


Rüyada Hayız Kanı Görmek


Rüyada hayız kanı dert, sorun ve yokluk manasına gelir. Rüyasında hayız kanı gören bireyin rüyası hastalanıp can derdine düşeceği manasına gelir
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü