-->

En Yeniler

Özlü Manyak Sözler


Dünya 3 günlüktür.dün, bugün ve yarın.
dün geçti, yarının geleceği belli değil. Öyleyse bugünün kıymetinibil.

Gülmek için mutluluğu beklersen tebessüm bile edemeden ölürsün.

Özünde soyluluk yoksa İnsanin, taç da giyse soysuzdur !!!

Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur.

Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla. Ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir..

İnsanlar zamanla bir çok şeyi öğrenmişlerdir; kuşlar gibi uçmayı, balıklar gibi yüzmeyi; fakat; çok basit bir şeyi öğrenememişler: insan gibi yaşamayı.


Yasam, yalnız geriye doğru anlaşılabilir; fakat ileriye doğru yaşanmaktır.İnsanlar yanlış yapabilirler , yalnız büyük insanlar yanlışlarını anlarlar.


Zalim olanlar zayıf kişilerdir.Sevecenlik güçlülerden beklenir...Cesaret , tehlike karsısında akıl ve zekanın kullanılmasıdır.


Bir dostun üzüntüsüne herkes sempati duyabilir.Bu çok kolaydır.Bir dostun başarısına sempati duyabilmek ise çok sağlam bir karakter gerektirir...


İnsanları çılgına çeviren şey bu günün deneyimi değil, dün olan bir şey için pişmanlık duymak ve yarının getireceklerinden korku duymaktır.Her zaman doğruyu söyle..Ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın.
Kopan gülün dalında durması ne kadar zorsa

Kırılan kalbin de onarılması o kadar zordur.


Geldiğin zaman boşluk dolduran değil, gittiğin zaman yeri doldurulamayan ol.Gülmek senin için bir tutku olsun,bir gün ağlarsan o da

mutluluktan olsun.​

Güzel Sözler

Özlü Manyak Sözler facebook, twitter, pinterest yada instagram gibi popüler sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak ruh halinizi ve düşüncelerinizi etkili bir şekilde yansıtabilirsiniz.Güzel Sözler

kapak-sozler.blogspot.com
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü