En Yeniler

Rüyada Hamam Böceği Görmek

Hamam Böceklerini görmek, zayif düsman ile tabir edilir.

Hamam böceği sözcüğünün rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en mühim özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek mana vermektir. Bunun amacıyla kesinlikle sitemizin arama kısmını kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken diğer mühim bir konu ise rüyanızı bir tüm olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her vakit size ilerisi amacıyla bilgi vermek amacıyla olmayabilir, günlük hayatınızda üstüne düşündüğünüz konular ile alakalı rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok komplike ve mana vermek bir o kadar güçtür. Bu hallerde tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken ilgi etmeniz gereken konu iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak aslında zordur. Ancak bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar senelerce biriktirilmiş bulguların ve deneyimlerin ürünüdür.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü