En Yeniler

Rüyada Haciz Görmek Ne demek?

Rüyada haciz görmek, tam tersi şekilde yorumlanır, mutluluk, hayır, iyilik ve kurtuluş manasına gelir. Rüya sahibinin hayatında mucize denecek kadar güzel gelişmelerin olacağına, bireyin rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, hayatının bir anda cennete döneceğine alamet eder. Rüyada haciz görmek, darlığın, yokluğun ve parasızlığın biteceğine, bireyin kiracılıktan kurtulup, kendi evinin sahibi olacağına ve parasal anlamda eskisinden daha çok imkânları olacağına delalet eder.
Rüyada Haciz Geldiğini Görmek
Bir şahıs rüyasında kendisine haciz yaklaştığını görse o bireyin evinde temiz ve mutluluk verici hadiseler yaşanır diye tabir edilir. Ev halkını mutlulukten havalara uçuracak sürpriz hadiselerın yaşanacağına ve müjdeli haberlerin alınacağına rivayet edilir.


Rüyada Eve Haciz Gelmesi


Rüyada eve haciz gelmesi de aynı manaya gelir ve mutluluk ile tabir edilir. Rüyayı gören bireyin hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, her bireyin rahat edeceğine, çok daha iyi şartlar içersinde yaşayacağına ve ellerinin bolluğa kavuşacağına işaret eder.
Rüyada İflas Etmek
Rüyada iflas etmek, rüya sahibinin şimdilik toyluğundan kurtulamadığı manasına gelir. Kişinin inancının yarım olduğuna, dinin gereklerini tam olarak yerine getirmediğine ve bununla beraber rızkının da az olacağına delalet eder.


Rüyada Malını Kaybetmek


Rüyada malını kaybettiğini gören şahıs, insanlara çok değer veren, manevi duyguları önemseyen, para ya da mal biriktirmektense gerçek dostlar biriktirmek isteyen kimse olarak tabir edilir.


Rüyada İşten Çıkarılmak


Bir şahıs rüyasında kendisinin işten çıkarıldığını görürse o şahıs halk arasındaki tabirle pısırık yani çekimser olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin cesaretinin ve kendisine olan inancının tam olmadığına ve toplumun geleneklerini, göreneklerini de tam olarak bilmediğine rivayet edilir.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü