En Yeniler

Rüyada Gazete Görmek Anlamı

Rüyada gazete görmek ne demektir ne anlama gelir?


Düşte görülen gazete geçmişin tek yandaş muhasebesine, geçici heves ve çabalara, yalan olduğu sonradan çıkan haberlere delalet eder. Düşte gazete okuyan, yakında umulmadık ve çok ilgileneceği bir olayla karşılaşacak demektir. Gazete her vakit iyi haber, rahatlık verecek söz olarak açıklanır. Düşünde bir gazete almış olduğunı görmek kendisini ilgilendiren geleceği için ehemmiyetli bir gerçeğe erişir. Davranışlarınıza dikkat etmenizde fayda var. Kimi sahtekarlıklara veya yolsuzluklara müracaat etmeyin. Yakalanıp, başınızı belaya sokabilirsiniz. Ferdin geleceğini etkileyecek, güzel bir haberdir. Gazete ekseriyetle haberle yorumlanir. Düşünde gazete okudugunu gören, uzak bir tanidigindan haber alacak manasına gelir. Gazete alip da okumadan bir yere koydugunu görmek, kötü bir söz duyacağına, gazeteyi alip onunla paket yaptigini görmek kendisini ilgilendirmeyen bir habere şaşiracagina, ancak birazcık da üzüleceğine delalet eder. Bir başka söylentiye görede: Düşte gazete görmek, haber almaya veya ülkede bazi olaylarin çikacagina isaret eder. Düşünde bir gazete aldığını gören de bir tek kendisini ilgilendiren, geleceğini etkileyecek bir gerçeği öğrenir.

ruyada-gazete-islami

Rüyada gazete görmek, bir ulusun ülke gündemi ile alakadar olmaya işaret eder. Düş sahibi siyaset, spor, kültür ve gezi mevzularıyla ilgilenen, ülkesinde olan bitenden haberdar olmak için her akşam netlikle ajanslardan haberleri alan kişi olarak deyim edilir. Düş sahibi, etrafında olan sona eren her şeye karşı duyarlıdır ve başkalarının hayatını da takip eder. Düşte gazete görmek, o yerde yaşayan kişilerin hepsinı ilgilendirecek bir karmaşaya da delalet eder. Kimi düş tabirlerine göre, rüyada gazete görmek o bölgede yaşayan halkın, başkana karşı ayaklanacakları manasına geldiğini söyler.

Rüyada Gazete Almak


Rüyasında gazete aldığını gören fert, gelecekte yaşayacağı kimi şeyleri şimdiden öngörme talihine haiz olacak şu demek oluyor ki bir aile büyüğünden alacağı bir haber veya duyacağı bir söz ile hayatta kendisini bekleyen bir olayın farkına varacak ve kafasındaki eksik taş yerine oturacak manaya gelir.

Düşte Gazete Okumak


Düş sahibinin alaka duyduğu ve kabiliyetli olduğu alanla konusunda bir seminerin, konferansın veyahut etkinliğin gerçekleşeceğine ve düş sahibinin de heyecan ile bu etkinliklerden birine katılacağına işaret eder.

Rüyada Gazete Okuyan Birini Görmek


Rüya sahibinin bu kişiden iyi ve hayırlı haberler alacağına ve mesut olacağına işaret eder. Gazeteyi okuyan kişi, rüya sahibinin tanıdığı biri değilse o zaman bu birey kendisinden uzun müddettir haber almadığı birisi olabilir.

Rüyada Gazete Parçası Görmek


Rüya sahibinin daha sonradan pişman olacağı bir iş yapmasına ve bağışlama dilemesine tabir edilir. Birey yaptığı hatayı daha sonra fark edecek ve çok utanacak manaya gelir.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü