En Yeniler

Rüyada Fatura Görmek Ödemek

Rüyada fatura görmek, bu dünyada ki mallara sahip olmaya, geçim problemi yaşamamaya, ay sonunu düşünmeden rahatça ve konfor içinde yaşamaya delalete eder. Düş sahibinin, herkesi kıskandıracak ve özendirecek kadar güzel bir hayatı olacağı mananına gelir. Herkese kısmet olmayacak kadar güzel bir hayat sürmeye, afiyette ve muhabbette olmaya işaret eder. Düşte fatura görmek, parasal manada kuvvetli olan bir kişini varlığı ile izah edir.

Düşte Fatura Ödemek


Düşte fatura ödediğini gören kişi helal lokma kazanan, namusundan, ahlakından ve inancından hiçbir şekilde ödün vermeyen, ağır başlılığı ve tatlı dilliliği ile çok sevilen kişi olarak betimler. Hak yolunu tutmak mananına gelir.

Düşte Fatura Kesmek


Düşte fatura kesmek, düş sahibinin kendi işinin başına geçeceğine ve kendi patronu olacağına işaret eder. Kişi, hep hayalini kurduğu ve yıllarca anapara biriktirdiği iş yerini kurmayı muvaffak olacak ve yanında da pek çok kişinin ekmek yemesine, işsizlikten ve yokluktan kurtulmasına vesile olacaktır.

Rüyada Yüksek Fatura Görmek


Rüyada yüksek tutarlarda bir fatura görmek, o faturanın meblağı kadar mala veyahut kazanca sahip olmaya deyim edilir. Düş sahibi çektiği sıkıntıları unutturacak ve rahat yaşamasını sağlayacak oranda dünyalık ele geçirecektir diye açıklanır.

Düşte Elektrik Faturası Görmek


Düşte elektrik faturası görmek yeni bir iş önerisi almaya ve daha iyi bir aylıkla, daha iyi bir konumda yeni bir yerde çalışmaya başlamaya yorulur. Bu yeni iş sayesinde, kişinin sosyo ekonomik vaziyeti da artacaktır.

Düşte Makbuz Görmek


Düşte makbuz görmek, düş sahibinin zor vaziyette kalacağına, işini kaybedeceğine, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına deyim edilir. Kişi, haneye giderken bakkalın ve kasabın önünden saklı saklı geçecek, hane sahibine görünmemek için de şekilden şekle girecektir.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü