En Yeniler

Rüyada Fatiha Suresi Okumak Görmek

Rüyada Fatiha suresini okuduğunu gören kişinin hayatta ayağı hiçbir zaman tökezlemez veyahut taşa takılmaz diye deyim edilir. Başka bir deyişle düş sahibi çok üzüleceği, gözyaşlarına boğulacağı veyahut elemden can vereceği kadar kötü şeyler yaşamaz tersine hayatından hep hayırlı ve güzel olaylar olur. Her zorluğun altından Allah’ın desturuyla kalkar, başının en sıkıştığı, en belaya düştüğü anda dahi tanrı kendisine yardım elini uzatır.

Düşünde Fatiha okuduğunu gören kişi, Allah katında makbul ve sevgili kullardandır diye deyim edilir. Düş sahibi için, hayatta kolaylık, rızıkta bolluk, gönülde huzur, malda ve kazançta bereket mananına gelir.

Düşte Kabirlikte Fatiha Okumak


Sadaka, zekât ya da bağış vermek gibi hak yolunda güzel işler yapmaya delalet eder. Rüya sahibi bir kabirde can vermişlerinden birinin kabiri başında Fatiha suresini okuduğunu görürse, onun ruhu için bir sadaka vermelidir derler. Hayırlara vesile olacak işler yapmak olarak da değerlendirilir.

Rüyada İhlas Suresini Okumak


Rüya sahibi için Allah’ın şefaatine ve hidayetine ulaşmak ve onun katında hayırlı kullardan olmak mananına gelir. Ayrı olarak rüya sahibinin hayattan her istediğini alma mutluluğuna nail olacağına ve kendisine hak tarafından her istediğinin bahşedileceğine yorulur.

Rüyada Yasin Okumak


Her türlü kazadan, beladan, kötülükten ve kötülerin oportünist duygularından uzak olmaya, yaradana yakın durmaya işaret eder. Düş sahibi dini bütün ve güzel, Allah yolunda hayırlar yapan, ahlaklı ve gerçek bir mümin olarak betimler.

Düşte Ayetel Kürsi Okumak


Her dileğine kavuşmaya ve her muradına ermeye işaret eder. Düş sahibi için sıhhat, bereket ve huzur ile geçecek, uzun bir hayat ile deyim edilir. Geçim sıkıntısına düşmez ve aile içinde hayırlı şeyler yaşayarak saadeti her vakit yerinde olur diye dile getirilir.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü