En Yeniler

Rüyada Fakir Görmek

Rüyada bir fakir görmek, davranışlarınızla herkesin beğenisini kazanacağınızı anlatır. Rüyada fakir görmek o fakiri nasıl gördüğünüze göre değişir.

Rüyada dilenen bir fukara görmek, asil davranışlarınızla her insanın gönlünü kazanacağınıza işaret eder.

ruyada-fakir-gormek-ihya

Rüyada yoksul görmek ıstırap veren fakirliğe ve küfre işaret eder.

Fakir kelimesinin düş tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız şart olan en ehemmiyetli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz öteki nesne ve eylemlerin izahlarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek mana vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama kısmınü kullanınız.

Dikkat unsurüz gereken başka ehemmiyetli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona gore değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her süre size ilerisi için data vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine organize ettiğiniz mevzular konusunda rüyalar görmeniz tabiidir. Baze ise rüyalar çok kompleks ve anlam vermek bir o denli güçtür. Bu vaziyetlerde tabirlerden faydalanmış olduğunuzda ve açıklarken dikkat faktörüz gereken husus iyimser olarak açıklamak olmalıdır.

Bir rüyayı deyim etmek, açıklamak harbiden zordur. Lakin bilmelisiniz ki burdaki izahlar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve tecrübelerin ürünüdür.

Rüyanızda ana nesne olarak fakir görmüş olabilirsiniz fakat kesinlikle öteki neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü