En Yeniler

Rüyada Faiz Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada faiz yediğini görmek, rüyada faiz yediğini gören kişinin haiz olduğu midealn bereketinin azalacağına işaret eder.

Rüyada istemeden faiz yediğini görmek


Düşte istemeden faiz yediğini gören birey, günah işleyecek demektir.

Faizle arkadaştan para aldığınızı görmek


Faiz ile birinden para aldığını görmek ise, bir kimse tarafınca aldatılacağınıza delalet eder.

Faiz yemek kelimesinin düş tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız şart olan en ehemmiyetli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin izahlarına bakmak bu tarz şeylerin hepsini bir araya getirerek mana vermektir. Bunun için ne olursa olsun sitemizin arama kısmınü kullanınız.
Dikkat unsurüz gereken başka ehemmiyetli bir husus ise rüyanızı bir tüm olarak görüp ona gore değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her süre size ilerisi için informasyon vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine planladığınüz konular mevzusunda rüyalar görmeniz tabiidir. Baze ise rüyalar çok kompleks ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu vaziyetlerde tabirlerden faydalanmış olduğunızda ve açıklarken dikkat unsurüz ihtiyaç duyulan husus iyimser olarak açıklamak olmalıdır.
Bir rüyayı deyim etmek, açıklamak harbiden zor olsa gerek. Ancak bilmelisiniz ki burdaki izahlar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve tecrübelerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Faiz yemek görmüş olabilirsiniz fakat mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir tüm olarak anlamlandırmaya çalışınız. Ruyalargordum.Com sitemizi sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü