En Yeniler

Rüyada Fabrika Görmek Anlamı

Rüyada fabrika toplum olarak açıklanır. Fabrika gören kendi gayretleriyle toplumda iyi bir yere gelir manasındadır.

Fabrikadan uzaklaştığını gören toplumdan uzaklaşır. Fabrikanın iyi çalışması toplum ilişkilerinin iyi olacağını anlatır. Yeni bir fabrika görmek daha güzel ve rahat kaliteli bir hayat olarak açıklanır. İnsanın, kendisini fabrikada iş yaparken görmesi genç bir erkek için başkalarının kışkırtması neticesi yapacağı işte pişman olacağını, genç bir kadın için armağan olarak bir giyim eşyası alacağını işaret eder. Yaşlı bir insan için üzerine düştüğü bir işin iyi bir neticeye erişeceğine işaret eder.

Rüyada fabrikada giyim eşyası yaptığını görmek 

Bir başka söylentiye göre de: Fabrika görmek, insan vücudu ile açıklanır. Düşünde bir fabrikada çalıştığını görmek, sıhhatli yaşayabilmek için gayret harcadığına; bir fabrika müdürü olduğunu görmek, hane halkının sıhhati ile ilgilendiğine; fabrikanın bekçisi olduğunu görmek, aile halkının geçimi için çaba sarf ettiğine; fabrikadan çıkıp yolda yürüdüğünü görmek, evine bir misafir geleceğine delalet eder. Fabrika bacası görmek, yeni bir işe gireceğine; düşü kadın görmüş ise bu düşten sonra iyi bir haber alacağına; yaşlı bir adam görmüş ise, gurbetteki bir yolcusunun geleceğine işarettir.

Rüyada fabrika sahibi olduğunu ve orda çokca insana rızk kapısı açtığını gören kişi, işi konusunda emeline erişir yahut işinde yükseliş gösterir.

Rüyada fabrika bacasından beyaz duman çıktığını görmek aile içinde yaşanan meselelerin ortadan kalkacağına ve aile içindeki iletişimin daha iyi olacağına işarettir.

Fabrika bacasından saydam duman çıktığını görmek, ailenin daimiliğine, ailenin büyümesine ve aileye katılacak yeni fertlere de delalet eder.

Rüyada fabrikada yangın çıktığını görmek, aileyi ilgilendiren konularda biraz hareketli günle yaşayacağınızı gösterir, şayet yangından fabrika sağ çıkarsa bu hareketli günleri zararsız atlatacağınıza eğer zarar görürse bir müddet daha ailede mesele olacağına delalet eder, sorunları çözmek için yolculuk yapmanız gerekebilir.

Rüyada fabrika sahibi görmek, çevrenizdeki insanların taktirinin yanı sıra kıskançlığını da kazanacağınıza işaret eder. Sizi bu arada sevip aynı vakitte da sahip olduklarınızı kıskanan insanlar size zarar verecek bir şey yapmasalarda hissi vaziyetleri yüzünden size nazar edebilirler.

Düşte fabrika müdürünü görmek hayatınıza işle alakalı yeni kişilerin gireceğine, yeni bir etraf oluşturacağınıza ve yeni irtibatlarınızın kendi işinizde yararını göreceğinize delalet eder.

Düşte fabrika kurduğunu görmek bir krizden karlı çıkacağınıza krizi fırsata dönüştürerek ticari zekanızı konuşturacağınıza ve ele geçirdiğiniz refah dolayısı ile de mesut olacağınıza işaret eder.

Düşte fabrika almak, beklediğiniz başarının kapınızda olduğuna onu ele geçirdikten sonra da onu ayakta tutmak için çok fazla gayret ve emek harcamanız gerektiğine işaret eder.

Düşte bir yığın fabrika dumanı görmek ve orda ekonomik bir hayat bir canlılık olduğunu görmek ciddi bir işe girmek istediğinize veya bu arada terfi de alacağınız müessesesel bir firmaya geçmek niyetinde olduğunuzu gösterir.

Düşte fabrikadan çıkacak birini beklediğinizi görmek hayatınızda bulunmasını istediğiniz bir gönül arkadaşınızın olacağına ve onun da bir çıkıştan çıkar gibi kolay bir şekilde hayatınıza gireceğini gösterir.

Düşte daha önceki bir fabrika görmek hayatınızda ciddi bir dinlenmeye ve belki de ciddi bir farklığa ihtiyacınız olduğunun göstergesidir.

Düşte yeni fabrikada heyecanla işe başladığınızı görmek arkadaşlarınız arasına yeni güzel arkadaşlar katılacağına işaret eder.

MollaCami Tabiri: Düşte fabrika görmek, düş sahibinin büyük bir iş yapmaya girişim edeceğine işaret eder Düşünde bir fabrikada çalıştığını görmek sıhhat ve saadete işaret eder.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü