-->

En Yeniler

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytin görmek, helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para demektir. Düşte siyah zeytin görmek orta direk bir ekonomik gelire işaret ederken yeşil zeytin görmek bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya işaret eder.

Zeytin ağacı düş sahibi için işlerinde büyük gelişme ve ilerleme mananına gelir. Zeytin ağacı bu arada ahlaklı ve dini tüm bir hanım, kimi zaman de ileride makamı ve rütbesi yüksek olacak bir evlat mananına gelir. Rüyada sarı zeytin görmek iyi şekilde açıklanmaz. Ciddi esenlik meselelerinin yaşanacağına bundan dolayı sorunya ve kedere düşüleceğine işaret eder. Rüyada zeytinin çekirdeklerini ayıkladığını gören fert de kimi zorluklar ve sıkıntılar yaşayacak demektir. Şayet hasta bir fert rüyasında zeytin görürse bu rüya sahibi için deva bulması mananına gelir. Rüyada daha olgunlaşmamış bir zeytini yemek iyi değildir. Kişinin borca gireceğine ve sıkıntılı günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Zeytin Yemek


Rüyada zeytin yemek nasiptir. Ferdin hayallerinin gerçekleşeceğine ve çok mesut olacağına işaret eder.

Rüyada Olmamış Zeytin Görmek

Rüyada henüz tam yetişmemiş zeytin görmek hayırlara yorulmaz. Rüyasından hemen hemen olmamış zeytin gören kişinin eli darlığa düşer, rızkı azalır, onu çok dertlendirecek vakalar yaşar ve zorluklarla karşılaşır.

Rüyada Zeytin Toplamak
Rüyada zeytin toplamak çok makbuldür. Nasip mananına gelir.

Rüyada Zeytin Ağacının Altında Oturmak

Rüyada zeytin ağacının altında oturmak ferdin varlığıyla alakalı olarak açıklanır. Rüya sahibi böyle bir rüya görürse bu varlığını dinen görmezden gelecek anlamına gelir.

Rüyada Zeytin Ağacını Kesmek
Rüyada zeytin ağacını kesmek iyi değildir. Bireyin malına açıklanır. Rüyada zeytin ağacını kesip, yere seren ferdin tüm varlığı kendisinden sebep, ellerinden kayıp gidecek, ziyan olacak ve kişi büyük zarar edecek anlama gelir.

Rüyada Zeytin Çekirdeği Görmek
Rüya sahibinin, kendisine büyük kazanç getirecek ve başka işlere girmesini sağlayacak bir adım atacağına, bu adımla beraber kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, sevdiği kişilerle beraber atacağı adımlar yardımıyla çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir süre içinde yerine koyacağına deyim edilir. Kısa sürede ele geçecek bir fırsat değerlendirilmelidir. Rüyada zeytin çekirdeği yutmak, hayırlı bir yola girmeye, bol bolca yakarış almaya, zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye, tek başına bir yaşamdan aile hayatına adım atmaya, sıhhat meselelerinden kurtulmaya, eğitim yaşamında muvaffakiyet kazanmaya ve rahatlığa çıkmaya delalettir.

Düşte Zeytin Ağacı Görmek
Düşü gören bireyin, iş dünyasındaki bir hayli kişinin fanatik olacağı bir kariyere sahip olacağına, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine haiz olacağına, ailesi ile beraber oturabileceği bir hane alacağına ve kazancının bir bölümünü Allha yolunda yardım etmek için harcayacağına işaret eder. Düşün görüldüğü dönemde şayet bir işe girilirse veyahut bir baht oyunu oynanırsa çok sevinilecek bir olay yaşanabilir. Düşte zeytin ağacı kesmek, bireyin, yanlış yolda gittiğine veyahut çalıştığı işte hata icra ettiğina, bu vaziyetten dolayı yakın bir zamanda çok büyük üzüntü duyacağına, yakın bir zamanda içinde bulunmuş olduğu bu kötü vaziyeti düzeltmeye çalışmazsa çok pişman olacağına yorulur.

Rüyada Zeytin Ağacından Zeytin Toplamak
birey, hiç beklemediği kadar büyük bir başarı kazanacak, zenginlik ve refah içinde bir hayat sürecek, ailesine, arkadaşlarına ve sevdiklerine elinden gelen her şekilde yardım edecek, yüklü miktarda bir parayı muhtaç insanlara yardım etmek için kullanacak ve her yaptığı işte isminden sıkça söz ettirecek anlamına gelir. Rüyada zeytin ağacından zeytin toplayan birini görmek, gelecek bir yardım sayesinde büyük gayretlerle bir türlü gerçekleştirilemeyen bir çalışmanın kısa zamanda hayata geçirileceğine, bolluk ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir birey olunacağına işarettir.

Düşte Zeytin Ekmek yemek
Düşü gören kişinin, elindeki ile kanaat etmeyi bilen, çok minik bir bütçeyle büyük işlere imza atan biri olduğuna, bu sayede gerek kendi işinde ve gerekse de başka işlerde çok başarılı olacağına, bir fazlaca ferdin dikkatini çekeceğine ve bu sayede birbiri üstüne iş önerisi alacağına açıklanır. İşle alakalı olarak atılacak bir adım varsa bu dönemde atılmalıdır. Düşte zeytin ekmek satın almak, giden bir bireyin kısa müddet içinde döneceğine, hastalıkla boğuşan bir akrabadan neşeli bir haber geleceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, yeni bir hayata adım atılacağına ve zorlukların kısa süre içinde rahatça aşılacağına söylenti edilir.

Rüyada Zeytin Ağacı Dikmek
Eğitim yaşamında çok başarılı olunacağı, yeni bir aşka yelken açılacağı, alınteri dökülerek meydana getirilen işte çok iyi bir noktaya gelineceği, yakın süre içinde kazancı arttıracak bir çalışmaya girileceği, kardeşlerden birinin problemine çözüm bulunacağı, çok istenen bir eve haiz olunacağı ve anne ve baba için büyük bir sürprize imza atılacağı mananına gelir. Rüyada zeytin ağacı diken birini görmek, toplumun çok sevdiği ve izlediği bir birey ile arkadaşlık kurulacağına, iş için çekilen ve yaşanmış olan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, bu sayede rahat bir nefes alınacağına, büyük bir başarıya kavuşulacağına yorulur. Evlilik yolunda bir karar alınacaksa eğer bu rüyanın görüldüğü bir dönemde alınması daha iyi olur. Zira, kurulacak yuva için huzur ve refah getirecektir.

Rüyada Zeytin Bidonu Görmek
İş dünyasında ele geçirilen fırsatların teker teker kullanılması ve çok büyük başarılar getirmesi yardımıyla işlerin daha da açılacağına, hiç hayal edilmeyecek mevkilere terfiler alınacağına, açılan bir işyerinin bir dükkanlar zincirine dönüşeceğine, kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına delalet eder. Rüyada zeytin bidonu taşımak, yaptığı işlerde hayallerine kavuşan rüya sahibinin artık yeni hobiler edinmek ve yeni işlere adım atarak kendisini buralarda geliştirip çalışmak istediğine alamettir.

Rüyada Zeytin Satın Almak
bireyin, kendisine yardım eden uzun zaman önce içinde bulunmuş olduğu darboğazdan çıkmasını elde eden kişilere yardım edeceğine, bu sayede aralarındaki bağların daha da kuvvetleneceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da yararlı olacağına ve hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine delalettir. Rüyada zeytin satın alıp dağıtmak, sorunların biteceğine, karanlık ve zor geçen bir devrin biteceğine, işlerin açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir fert olunacağına işaret eder.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü