-->

En Yeniler

Rüyada Tavuk Görmek | Horoz Görmek

Rüyada tavuk görmek kişinin hayatının mutlu ve güzel geçmesine delalet eder. Rüyada tavuk görmek bu arada mantıksız hareket eden ve konuşan bir kadına işaret ederken, bir yardımcıya da delalet eder. Bir de şen şakrak, hayat dolu, hayata sevinci olan bir kadın mananına gelir.

Düşte tavuğun yakardığını görmek hastalıklara, ölümlere, kötü olaylara ve kabadayıların, serserilerin başa geçmesine delalet eder. Bir kimse düşünde tavuk görürse bu, düş sahibinin üzüleceği ve kafasına takacağı olayların yaşanacağına fakat geçici olacağına işaret eder. Düşte ansızın fazla tavuk görmek terbiye yoksunu kadınlara delalet eder. Tavuk görmek sıhhatli kişi için sıhhat problemi çıkacağına, illet bir hastalıkla uğraşan kişi için deva bulmaya delalet eder. İzdivaç etmemiş bir kimse şayet düşünde tavuk görürse bu onun için nikâh veyahut bir gayrimenkul sahibi olmak mananına gelir.

Düşte Tavuk Yemek


Düşte tavuk yemek bencil, kendisinden başkasını düşünmeyen, hep ben diyen bir kişiye işaret eder.

Düşte Tavuk Kesmek


Düşte tavuk kesmek nikâh demektir. Düşünde tavuk kestiğini gören kişinin yaşça küçük kimseyle izdivaç yapacağına işaret eder.

Rüyada Tavuk Eti Görmek


Rüyada tavuk eti görmek kazanç, bereket, mal, bolluk ve zenginlik mananına gelir.

Rüyada Siyah Tavuk Görmek


Rüyada siyah tavuk görmek izdivaç etmemiş olan bir bayana işaret eder.

Rüyada Civciv Görmek


Rüyada civciv görmek çok iyidir. Kişinin mesleğinde gelişeceğine, yükseleceğine ve işlerinin açılacağına işaret eder.

Rüyada Kuluçkaya Yatan Tavuk Görmek


Rüyada tavuğun kuluçkaya yattığını görmek, evli kişiler için çocuk sahibi olmaya, evli olmayan kişiler içinse hayırlı nasiplerle karşılaşmaya delalettir.

Rüyada Tavuk Pişirmek


Çalışma hayatında yeni bir işe girileceğine, bu işte büyük bir atılım gerçekleştirileceğine, yapılan hataların yerine koyulacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına ve çok yakın bir vakitte hayırlı bir kişi ile nikah masasına oturulacağına alamet eder. Rüyada tavuk pişirip yemek, güzel bir haber alınacağına, bu haberin hemen peşinden uzun vakitten beri gerçekleştirilemeyen bir çalışmanın hayata geçirileceğine, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına ve işlerin yoluna gireceğine delalettir. Yaşanan bir haksızlık bu rüyanın görülmesi ile beraber yerine koyulacak demektir.

Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek


Rüyayı gören kişinin, yeni bir hayata merhaba diyeceğine, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve meselelerinden alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde kedere uğratılacağına, sağlık meselelerinin rehabilitasyon edileceğine ve sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına yorulur. Yaşanan bir işsizlik varsa şayet bu dönem içinde bitecektir. Düşte tavuk yumurtası yemek, aile fertleri ile beraber büyük bir işe girişileceği, bu işte çok akilane ve doğru adımların atılması sayesinde yüklü miktarda kazanç ele geçireceği, sosyal hayatı içerisinde sevilen bir kişi olunacağı ve rahat bir hayata sahip olunacağı mananına gelir.

Düşte Tavuk Saldırması


İşlerin yaşanacak kötü ve talihsiz olaylardan dolayı çok sıkıntılı bir hal alacağına, heyetmiş bir ortaklığın dedikoducu ve arabozan bir kadın yüzünden bozulacağına, parasal olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, aile içinde eşlerin daimi tartışma yaşayacağına, söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına ve bir rahatsızlık yaşanacağına açıklanır. Rüyada tavuk saldırması ve yaralanmak, yapılan yanlış bir evlilikten ötürü çok pişman olunacağına, anne baba sözünün dinlenmemesinden dolayı bir hayli hata yapılacağına, bir hayli fırsatın kaçırılacağına, aksiliklerin birbiri ardına yaşanacağına ve meselelerin peş peşe geleceğine delalettir.

Düşte Tavuk ve Civciv Görmek


Rüya sahibinin, peş peşe başarılı işlere imzalayacağına, bol kazanç ele geçireceğine, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, uzun bir vakitten beri üzerinde düşünülen ve çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve yaşanan tatsız vaziyetlerin düzeleceğine yorulur. Kişi, eğer iş hayatı konusunda olarak bir karar verecekse bu rüyayı gördüğü dönemde vermelidir. Rüyada tavuk ve civciv almak, kardeşlerden birinin yaptığı işe verilecek destek sayesinde birlikte çok iyi noktalara gelineceğine, aile fertleri için kimi yardımlarda bulunulacağına, meselelerin bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine ve mesut olunacağına işaret eder.

Rüyada Tavuk Kanı Görmek


Kişi, kendisini çok büyük sıkıntılara sokan bir vaziyetten kurtulmak için bazı adımlar atacak, bu adımların ardından çok sevdiği bir kişi ile kendi işini kurma ve yeni bir işe girme yolunda bir takım kararlar verecek, büyük bir hastalıkla boğuşan bir kişiye yardımda bulunacak ve bu kişiden hayır duaları alacak demektir. Kötü gidiş bitecektir. Düşte tavuk kanı içtiğini görmek, beklenmeyen bir meselenin ortaya çıkacağına, bu yüzden çok elem duyulacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine ve  akrabalardan biri ile parasal bir sebepten dolayı ters düşüleceğine ancak alınacak yardımla bu vaziyetlerin düzeleceğine açıklanır.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü