-->

En Yeniler

Rüyada Dalga Geçmek Görmek

Rüyada birisiyle dalga geçtiğini görmek, Hiç ummadığınız bir kimsenin açıkgözlüğüne  maruz kalacağınıza işarettir.

Dalga Geçmek kelimesinin düş tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız şart olan en ehemmiyetli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin izahlarına bakmak bunların tümünü birleştirerek bir anlam kazandırmak gerekir. Bunu yapabilmek için sitemizin arama bölümünü kullanarak diğer rüya yorumlarına bakabilirsiniz.
Dikkat faktörüz şart olan başka ehemmiyetli bir husus ise düşünüzü bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Düşler her vakit size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular konusunda düşler görmeniz natüreldir. Baze ise düşler çok karmaşık ve mana vermek bir o kadar güçtür. Bu vaziyetlerde tabirlerden istifade ettiğinizde ve açıklarken dikkat faktörüz gereken husus iyimser olarak açıklamak olmalıdır.
Bir rüyayı deyim etmek, açıklamak harbiden zordur. Lakin bilmelisiniz ki burdaki izahlar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve tecrübelerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Dalga Geçmek görmüş olabilirsiniz fakat mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü