-->

En Yeniler

Rüyada Cinsel İlişki Görmek

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek Kadın&Erkek


Rüyada cinsel ilişkiye girmek, büyük bir rütbeye delalet eder. Düşte görülen sevişmede meni görülse ve uyandığında üzerine guslün farz olduğu anlaşılsa, bu düş batıl bir rüya olduğundan deyim edilmez. Bir kimsenin rüyada bir kuşla cima ettiğini görmesi, onu çekemeyen insanlarar karşı zafer elde etmesi anlamındadır.

 Rüyada Kadınla Sevişmek Ne Anlama Gelir?


Çıplak bir kadınla seviştiğini görmek, keder, elem ve sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder. Yırtıcı bir hayvanla cima ettiğini görmek, kişinin yeniden düşman üzerine galip olmaya delalet eder. Bir kimsenin düşte dişi bir aslanla cima ettiğini görmesi, olağanüstü güzel bir düştür. Düşte küçük bir kızla cima ettiğini görmek, bakire bir hizmetçi ile deyim olunur. Düşte cennet kadınlarından birisiyle cima ettiğini görmek, o kadının güzelliği nisbetinde dini buyruklara nailiyete işarettir.

Yeniden düşte cennet hurilerinden biriyle cima ettiğini görmek, sevinç, rahatlık ve saadete delalet eder ve o kişi dini bahislerden harika hayırlı bir haber alır ve bununla da sevinir. Düşü gören erkekse emellerine kavuşup, işinde ilerleyeceğine; Düşü gören kadınsa sıkıntılı bir dönem geçireceği, ancak temkinli dikkatli olursa tekrar huzura ereceğine işarettir. Cinsel ilişkide bulunduğunu görmek, kişinin, din ve dünyalık olarak istediği şeye kavuşmasına; lezzete, menfaate, deşarj olmaya ve iç huzuruna ermeye; Kendi eşiyle cinsi münasebette bulunduğunu görmek, eşinden arzuladığı şeye nail olmaya, eşinin de kendinden umduğu şeye kavuşmasına; Bir çocukla münasebette bulunmak bir bilaya duçar kalmaya, Bir delikanlı ile bu işi yapmak sonsuz bir meşakkate uğramaya, Çirkin ve daha önceki giysili bir kadınla cinsi münasebette bulunmak şerre, Erkek kardeşiyle bu işi yapmak, onun tarafından aşağılanıp horlanmaya, Fakir kimsenin erkek çocuğuyla cinsi münasebette bulunmak, onu ilim tahsili için hocaya okula göndermesine; zengin ise erkek çocuğuna mal ve dünyalık bırakmasına, Kendiliğinden cinsi münasebette bulunduğunu görmek kimseye himmet etmemeye, iyiliğini bekleyenlerden bunu esirgeyerek eli sıkılık etmeye; bunu yapan kimse yoksul ise hasta olmasına yahut nikah düşmeyen bir yakınına yaklaşmasına; Bir kadının başka bir kadınla cinsi ilişki kurduğunu görmesi, onun sırlarına vakıf olmaya, şayet bu kadını tanımıyorsa, boş ve manasız bir işle meşgul olmasına; Arka taraftan bu fiili işlemek olmayacak şeyi arzulamaya ve bu yolda malını harcamasına, Kadının can vermiş erkekle, erkeğin de can vermiş bir dişi ile ilişkide bulunduğunu yahut ölünün kendisiyle münasebette bulunduğunu görmek vefat edip o ölünün bulunduğu kabirliğe defnedilmeye delalet eder.ruyalargordum.com a destek olmak için lütfen yazılarımızı sosyal medyada paylaşın.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü