-->

En Yeniler

Rüyada Balkon Yıkamak Görmek Ne Demek?

Rüyada balkon yıkadığını görmek, büyük önemli bir iş sahibi olacağına, kudretli insanlar ile temas etmeye ve kişilere nazaran hareket hamleleri sunarak iş bitirmeye delalettir.
Düşünde balkon yıkadığını gören birey, iş hayatında değişik adımlar atacaktır. İş hayatında değişik kesimler için data verici olup, iş yaşamında daimi olarak gelişme sağlanacağına, ferdin kendisinin çok kuvvetli olacağı yada çok kuvvetli insanoğlu yanında çalışarak, insanlara yakın olacağı şeklinde açıklanmaktadır.

ruyada-balkon-gormek

Rüyayı gören ferdin kendi buyruğunda bir hayli insan bulunduğuna veyahut buyruk alan biroldukça insandan birisi olarak istikrarla çalışmış olduğuna, başarılı olunacağına ve mutlu bir iş yaşamı ile gelecek kurması gerektiği şeklinde söylenti edilmektedir. Kişiler büyük paralar kazanacak olup, mal varlığında artış olacağı şeklinde açıklanmaktadır.

Rüyada Yüksek Balkon Görmek

Düşte çok yüksek balkon gören birey, parasal ve içsel manada çok büyük gelişim sağlayacağına delalettir. Düşü gören bireyin hedefleri olduğuna, bireyin hedeflerine uygun olarak hareket etmesi ile farklı bir muvaffakiyet bandında yürümesi için ortam oluşacağı şeklinde açıklanmaktadır. Kişinin derece olarak yaşam içinde var olan statüsünde yükselme olacağına, aşama arttırarak kişilerin farklı bakış açılarında hareket etmesine kapı aralayacağı şeklinde açıklanmaktadır.

Düşünde yüksek balkonda çiçek gören fert, iş yaşamında yükselme yaşayacağına delalettir. Düşü gören fert aktif olarak çalışma yaşamında olan birisi ise hızlı bir halde makam yükselmesi yaşayacağına, iş hayatında olmayan genç ya da işsiz olan birisinin ise iş yaşamında geleceğinin parlak olduğuna, istediği iş yaşamına atıldıktan sonra, kendi beklentilerine nazaran bir makam sahibi olarak, terfi sıkıntısı olmadan yaşayacağı şeklinde açıklanmaktadır.

Rüyasında yüksek siyah balkon gören fert, etken çalışma hayatında olduğuna ve takdir görecek işler yapacağına delalettir. Düşü gören ferdin çalışma yaşamında bağlı olduğu ya da olacağı kişiler güçlü, mevki ve statü sahibi insanlar olduğuna veyahut olacağına insanların altında çalışarak takdir görecek hareket yapacağınıza ve işinizi severek yaparak çok mesut olacağınız şeklinde açıklanmaktadır.

Rüyasında yüksek katta alçak balkon gören fert, devlet kapısında bir iş istediğine ve dileklerinin kabul olunacağına delalettir. Düşü gören kişinin memur olma, devlete bağlı bir alanda çalışma imgesel olduğuna, kişinin hayaline giden yollarda bir hayli evreyi geçerek devlete bağlı çalışacağı şeklinde açıklanmaktadır. Kişinin geçimini sağlayabileceği, rahat geçinebileceği kadar bir kudreti olacağına, maddi açıdan devlette olması hayatını standartta sokacağına ve güçlük çekmeden yoluna bakacağı şeklinde rivayet edilmektedir.
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü