-->

En Yeniler

Dekorasyonda 5 farklı trend

Her dekorasyon stili bambaşka dünyaların kapılarını aralar. Siz de bu sürem neşeli, enerjik ve tam olarak yaz havasına uyum sağlayan bir biçim yakalamak istiyorsanız 5 değişik dekorasyon trendine bir göz atmanız kafi. Hanenizin veya iş yerinizin her alanı her yeri size önce huzur ve konfor daha sonra ise yüzünüzde kocaman bir gülümseme bırakmalıdır. Bunun için de dekorasyon tarzınızı seçerken zevkinizi ve en ehemmiyetlisi de konforunuzu ön tasarıda tutmanızda yarar var.

İşte 5 farklı dekorasyon stili...

Vintage Tesiri

Eskinin olmazsa olmaz güzelliğini hanenize yansıtmak istiyorsanız biraz anneanne babaanne ve büyükannelerin hanelerini dolaşarak onların hanelerinden esin almalısınız.Bir diğer adreste antikacılar ve eskiciler. Buralar size bu biçimı yaratmanızda akılalmaz yardımcı olacaktır.

Etnik biçim

Etnik biçim her insanın ilk başta kabul edemeyeceği fakat ilk görüşte hemen hemen her insana sıcak gelen ve insanoğlunun içini ısıtan bir dekorasyon stilidir. İçe dönük ve duygusal bir havası olan bu etnik biçim ile hanenizde köy havasını yaşayabilirsiniz.

Keyifli Retro

Büyük şekiller, birbirinden renkli dekorasyon ayrıntıları, pop art desenler retronun çıkış noktasıdır. Gönlünüz hala 60'lar için çarpıyorsa hanenizde minimumından bir köşeyi retro dekorasyon alanına dönüştürebilirsiniz.

Duygusal Deko

Romantizmin dayanılmaz gücünü hanenizde de yaşatma fikri ruhunuzu okşayabilir. İşte o zaman floral tesirli desenleri dekorasyon dünyanıza dahil faktörün tam vakiti. Kelebekler, melekler, kuşlar, çiçekler ve haşereler size romantik akımın esin perileri olacaktır.

Modernistlik

Ne yaparsam yapayım çağdaş dünya beni içine çekiyor diyenlerdenseniz o zaman sizi çağdaş dünyanın yalın çizgileri ile buluşmaya çağrı ediyoruz. Kendinizi çağdaşlığın içinde kaybolmuş sezmek için sofistike dekorasyon stilini kesinlikle yakından incelemelisiniz.

KAYNAK : http://www.Kadinvekadin.Net/dekorasyonda_5_farkli_trend.Html
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü