-->

En Yeniler

ABD'de 2016 yılının en güzel ev mimarileri

2016 seneninde Amerika'nın en güzel hane mimarileri seçildi. 'American Institute for Architects' tarafından tertip eden yarışmanın neticeleri ise geçtiğimiz hafta izah etti.

Teksas'taki hane dikkat çekiyor

Hazırlanan projeler arasından belirlenen mimarilerin hepsi de kendine has bir özelliği barındırıyor. Teksas'ta yapılan bu hane, nehir kenarındaki manzarası ve büyük camlarıyla dikkat çekiyor.

 

Tabiatla iç içe

Colorado'da çağdaş çizgilerle yapılan hane, şehir merkezi Aspen'e 1,5 mil uzaklıkta bulunuyor. Evin mimarları, dekorasyon esnasında evin tabiatla iç içe olmasına önem verdiklerini belirtiyor.

Ödüle laik görülen bir başka hane de Hawaii'nin Honolulu şehrinde bulunuyor. Evin sahipleri kendi ananelerini burada yansıtmak istediği için dekorasyonda hem Japon, hem de Hawaii esintilerine yer verilmiş.

 

Konuklar ormandan geçecek

Geniş bir alana sahip olan tahta ev, orman içinde yapılmış. Park alanı evin biraz dışında oluşturulurken araçlarını buraya park eden konuklar ormanın içinden geçerek eve erişmesi sağlanıyor.

 

Eşyalar özenle seçilmiş

Ödül alan son ev de Mississippi'de bulunuyor. Geniş bir alana sahip evde geniş camlar, çelikten yapılmış bir tavan ve özenle seçilmiş eşyalar bulunuyor.

 

KAYNAK : http://www.kadinvekadin.net/abd_de_2016_yilinin_en_guzel_ev_mimarileri.html
Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü